8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongebruikt, Onyzpily Bad Kraan met Handdouche Douche Kraan Thermostatische Zwarte Handdouche Regendouche Kraan Douche Bar Set Douche Systeem Set met Douche Set, B07ZVH86SD
Ongebruikt, JUNSOTTOR Thermostatisch Douchesysteem Zwart 12 Inch Douchekraan Douche Set met Handdouche Messing voor Badkuipen, B09DVDKM4L
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, Plumbsys douchegoot RVS 90cm, 2in1 betegelbaar, dubbelzijdige vloerafvoer complete set, doucheafvoer 360° draaibare sifon met geurstop en haarzeef, afvoergoot extra vlak, snelle afvoer, B09DKGD7XG
Ongebruikt, SantiModar Afvoergoot douche 80 cm met haarfilter, bodemafvoer, B085C5PNSY
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F
Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm