8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Minieme sporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 inch Wi-Fi Android Tablet, grijs 32GB
Lcihte gebruikssporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen , Samsung Galaxy Tab A8 - Tablet, ca. 26,67 cm (10,5 "), 64 GB, WLAN, Android, Grey , 8806092947696
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 10 inch tablet, Android tablet, quad-core processor, 1980 x 800 IPS HD display, 2 GB RAM, 32 GB ROM, SIM, 3G Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Google certificate (blue) , B08M5QBWT3
Ongebruikt, ok, licht beschadigde doos ; Aomekie Astronomische Telescoop 120X, Draagbare70/400mm Refractor Telescoop, met Telefoon Adapter+ Rugzak +Maan Filter +Verstelbare Statief en 3X Barlow
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Pet Prime Automatische balwerper interactieve balwerpmachine 3 mini- tennisballen inclusief- Mini Style, White , B082K5WQRQ
Ongebruikt, ok, NACATIN Planches Stand up 10'6" Paddle Gonfiabili con Pagaia Regolabile Zaino Viaggio, Pompa, Borsa Impermeabile 10 L, Guinzaglio Accessori inclusi , B08YYDXY81
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, OK, FOCUHUNTER Air Rifle Scope 6-24X50mm Airsoft Scope Rapid Rangefinder Illuminated Red/Green Reticles Sniper Scope with Weaver/Picatinny Rail Mounts for Hunting, with FFP , B0894L8Q2C
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 256GB Pearl White , 6934177755699
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 128GB Pearl White , 6934177752766
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 256GB Cosmic Gray , 6934177748448
Lichte gebruikssporen, originele laadkabel ontbreekt,, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 256GB Cosmic Gray , 6934177748448
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 128GB Cosmic Gray , 6934177748448
Ongebruikt, ok, compleet, Smatree Muziekstandaard iPad vloerstandaard, iPad Mini 6 8,3 inch montagehouder 360 graden draaibare in hoogte verstelbare tabletstandaard , voet 5,8kg, compatibel met 7,9 10 11 12,9 inch iPad Pro Air, stabiel en veilig, zwart , B09Q5G226K
2x Ongebruikt, getest en werkend, Juicet UV-5R E Walkie-Talkie, Dual Band VHF/UHF with LED Indicator, 128 Memory Channels, Portable 2-Way Radio, Professional and Easy to Use (Black, Pack of 1) B09GW1L4BT
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11S Smartphone 6,43" FHD+ DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 33W Prosnellading Dual-SIM 6G+64GB Graphitgrijs , 6934177769191
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11S Smartphone 6,43" FHD+ DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 33W Prosnellading Dual-SIM 6G+64GB Graphitgrijs , 6934177769191
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory settingss , Xiaomi Redmi Note 11 128gb Graphite Grey, 4G - 128GB , 6934177767333
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, factory settings, Xiaomi Redmi Note 11 64gb Graphite Grey, 4GB + 128GB , 6934177768187
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, factory settings, Xiaomi Redmi Note 11 64gb Graphite Grey, 4GB + 128GB , 6934177768187
Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Ongebruikt, getest en werkend, accessoires ontbreken , Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Getest en werkend, accessoires en verpakking ontbreken , Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09S384N8X
Ongebruikt, KingCamp Campingmatras voor 2 personen, B078FSJQH5
Ongebruikt, Forceatt-slaapzak voor volwassenen, waterbestendig, rip-stop, lichtgewicht en warme mummieslaapzak, B08P7GS73R
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, blauw, B08DHVLF72
Ongebruikt, Forceatt campingslaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurvast, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, zwart, B08DHZ992L
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, blauw, B08DHVLF72
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, groen, B08DHVLF73
Ongebruikt, Forceatt Slaapzak, 3-4 seizoenen, mummieslaapzak, winterslaapzak, waterdicht en scheurvast, B07Y2P1Q7Q
Ongebruikt, volledig, Forceatt kampeertent voor 2 personen met dubbele deuren, waterdicht en winddicht, eenvoudig te installeren, groen, B08DHWNS1R
Ongebruikt, VOVOIR Enkele Dubbele Slaapzak Liner Zachte 100% Katoen Camping Slaap Sheet Compact Thermische Lichtgewicht, B07J33Y4JQ
Ongebruikt, MLMLANT Slaapmat met led-licht, zelfopblazende kampeermat, kampeerbedden voor volwassenen en kinderen, waterdicht ultralicht slaapkussen voor wandelen, kamperen, backpacken, opgeblazen maat 195cm* 64cm* 6cm, groen, B08SJF754Y
Ongebruikt, Hikenture Camping Kampeermat, isomat, opblaasbaar, met kussen, duurzaam, luchtmatras, klein verpakkingsformaat, ultralicht, B08T95L56N
Ongebruikt, ok, NordFalk Douchetent Pop Up 190 cm - kleedtent / toilettent Pop Up 120x120x190 incl. tentharingen en draagtas - groen, B08X1PGJ1T
Minieme gebruikssporen, kleine beschading aan onderkant, NordFalk Douchetent Pop Up 190 cm - kleedtent / toilettent Pop Up 120x120x190 incl. tentharingen en draagtas - groen, B08X1PGJ1T