8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
PRESS NUTS Display4top gas protected lasapparaat MIG-130 220 V Europese norm
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, getest en werkend, Godox macroflitser MF12-K2-kit, tweelichtskit 2.4G TTL-flitser met ingebouwde lithiumbatterij om 500 flitsen te dekken en te recyclen in 0,01-1,7 sec voor macro-opnamen, portretopnamen en sieradenopnamen, B09CKXG1DQ
Ongebruikt, ok, licht beschadigde doos ; Aomekie Astronomische Telescoop 120X, Draagbare70/400mm Refractor Telescoop, met Telefoon Adapter+ Rugzak +Maan Filter +Verstelbare Statief en 3X Barlow
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Pet Prime Automatische balwerper interactieve balwerpmachine 3 mini- tennisballen inclusief- Mini Style, White , B082K5WQRQ
Ongebruikt, ok, NACATIN Planches Stand up 10'6" Paddle Gonfiabili con Pagaia Regolabile Zaino Viaggio, Pompa, Borsa Impermeabile 10 L, Guinzaglio Accessori inclusi , B08YYDXY81
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, OK, FOCUHUNTER Air Rifle Scope 6-24X50mm Airsoft Scope Rapid Rangefinder Illuminated Red/Green Reticles Sniper Scope with Weaver/Picatinny Rail Mounts for Hunting, with FFP , B0894L8Q2C
Ongebruikt, getest en werkend, LESOLEIL lasmasker - automatisch verduisterende lashelm op zonne-energie met 2 vervangende lenzen en 2 verstelbare schaduwfiltersensoren DIN9-13 voor Mig Tig-booglassen [Energieklasse A+++], B012V7055O
Ongebruikt, KingCamp Campingmatras voor 2 personen, B078FSJQH5
Ongebruikt, Forceatt-slaapzak voor volwassenen, waterbestendig, rip-stop, lichtgewicht en warme mummieslaapzak, B08P7GS73R
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, blauw, B08DHVLF72
Ongebruikt, Forceatt campingslaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurvast, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, zwart, B08DHZ992L
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, blauw, B08DHVLF72
Ongebruikt, Forceatt Camping slaapzak/dubbele slaapzak, waterdicht en scheurbestendig, licht en gemakkelijk te dragen, pongee slaapzak, groen, B08DHVLF73
Ongebruikt, Forceatt Slaapzak, 3-4 seizoenen, mummieslaapzak, winterslaapzak, waterdicht en scheurvast, B07Y2P1Q7Q
Ongebruikt, volledig, Forceatt kampeertent voor 2 personen met dubbele deuren, waterdicht en winddicht, eenvoudig te installeren, groen, B08DHWNS1R
Ongebruikt, VOVOIR Enkele Dubbele Slaapzak Liner Zachte 100% Katoen Camping Slaap Sheet Compact Thermische Lichtgewicht, B07J33Y4JQ
Ongebruikt, MLMLANT Slaapmat met led-licht, zelfopblazende kampeermat, kampeerbedden voor volwassenen en kinderen, waterdicht ultralicht slaapkussen voor wandelen, kamperen, backpacken, opgeblazen maat 195cm* 64cm* 6cm, groen, B08SJF754Y
Ongebruikt, Hikenture Camping Kampeermat, isomat, opblaasbaar, met kussen, duurzaam, luchtmatras, klein verpakkingsformaat, ultralicht, B08T95L56N
Ongebruikt, ok, NordFalk Douchetent Pop Up 190 cm - kleedtent / toilettent Pop Up 120x120x190 incl. tentharingen en draagtas - groen, B08X1PGJ1T
Minieme gebruikssporen, kleine beschading aan onderkant, NordFalk Douchetent Pop Up 190 cm - kleedtent / toilettent Pop Up 120x120x190 incl. tentharingen en draagtas - groen, B08X1PGJ1T
Ongebruikt, Camping gasfornuis set kooktoestel in draagkoffer dubbel doel interne draagbare gaspatronen of externe gasfles, B08YMXCN94
Ongebruikt, KingCamp Aluminium campingtafel, oprolbare klaptafel voor 4-6 personen tot 80 kg belastbaar 107 × 70 × 70 cm, B08JQDY6W3
Ongebruikt, Awroutdoor draagbare houtkachel, campingkachel, houtvergasser voor buiten, opvouwbaar en winddicht gemaakt van roestvrij staal voor kamperen, barbecueën, picknicken, outdoor backpacken, B09Q35GCWN
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, SeaKnight Kraken 2 Stuks Offshore Staven 1.98M/2.1M/2.4M Ultralight X-Shaped Carbon Fuji Guide Ring Karper Visstaven L/M/ML Power, B083GP8JYG