Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK
Ongebruikt, 2 x Jorgensen 12-inch/300 mm professionele houtbewerkingsklemmen 2 Pack, Quick Release klemmen voor hout, F-klemmen set, B098JHHT1N
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Nekteck voetmassageapparaat met weldadige hitte Shiatsu elektrisch voetmassageapparaat voor plantaire fasciitis en ingebouwde infrarood warmtefunctie en netsnoer , B07S68V3R8
Ongebruikt , getest en werkend, beschadigde verpakking, Lofamy massagepistool, elektrisch, met lcd-display en 6 massagekoppen, 30 instelbare snelheden en super stil, B094CGK6YL
Ongebruikt, KingCamp Campingmatras voor 2 personen, B078FSJQH5