8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt,g etest en werkend, Ultimate Ears MEGABOOM draagbare Bluetooth luidspreker - Zwart , 5099206082021
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt getest en werkend, DEERC 200E Remote Control Car with Brushless Motor, 4WD 1:10 RC Car Off-Road Vehicle with 2 Batteries 40 Min. Long Running Time, 45 km/h Fast Racing Car , B099Z5GTLD
Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP
Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF
Ongebruikt, getest en werkend, Marantz Professional MPM-4000U Podcast Mic - USB Condensator Microfoon met mixer en hoofdtelefoonuitgang , B08WGC4KB8
Ongebruikt, Exerz 25cm wereldbol - Engelse kaart - Educatieve/geografische/moderne bureaubladdecoratie - met een metalen voet - Metallic zwart - diameter: (25cm), B07PMXFS7J
Ongebruikt, Walowalo Elektrische schaar draadloze stofsnijder Accuschaar multicutter universele snijder voor karton papier handwerk snijden leer tapijt potplant oplader accu 4V met 2 snijbladen 2 batterijen, B08TQP4344
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, getest en werkend, Radio Projection Alarm Clock, Liorque Projection Clocks 180° Alarm Clock FM Projector with Alarm, Large VA Display, 4 Levels of Screen Brightness, Digital USB, Snooze Function, 12/24H , B084KW5ZVY
Ongebruikt, getest en werkend, Radio Projection Alarm Clock, Liorque Projection Clocks 180° Alarm Clock FM Projector with Alarm, Large VA Display, 4 Levels of Screen Brightness, Digital USB, Snooze Function, 12/24H , B084KW5ZVY
Lichte gebruikssporen, gereset, ok, Hommie L12 Smart Watch, 1.69" Large Touch Screen Fitness Tracker with 2 Watchbands, Black, 1 plastic + 1 metalen band
Lichte gebruikssporen, gereset, ok, Hommie L12 Smart Watch, 1.69" Large Touch Screen Fitness Tracker with 2 Watchbands, Black, 2 metalen banden
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
2x Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Blauw , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09PB275NP
Ongebruikt, getest en werkend, Blauw , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09PB275NP
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9Y78BT
Ongebruikt, Deuter Race EXP Air rugzak (Zwart), B08HT4LT72
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9