Ongeopend, in seal, ingedeukte verpakking, HANMATEK Draadloze Schroevendraaier, Elektrische Schroevendraaier, Tool 90 Graden Gedraaid Met Oplaadbare Batterij & LED Licht Voor Thuis DIY
Ongebruikt, WORKPRO gereedschapstas 42 cm, roster 1680D polyester, met brede opening van ritssluiting, draagbeugel en verstelbare schouderriem, B07N23DCPD
Ongeopend, ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28) , B07ZF7ZRFG
Ongebruikt, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Kärcher pistool & spuitlans, opzetstuk voor Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7 hogedrukreiniger, hogedrukreiniger, verstelbaar sproeimondstuk en Quick Connect spuitpistool voor autowassen, accessoireset, B088CST916
Ongebruikt, Ejoyous ER32 Spantangen Set 19 Stks, 2-20mm Lente Spantang Set Spantang Spantang Set Koolstofstaal, voor CNC Graveermachine Mill Draaibank Gereedschaphouder, B09L1KNRKS
Lichte gebruikssporen, niet getest, VONROC Tacker - VPower 20V - Incl. 1000 nietjes & 1000 spijkers - Eksl. accu en oplader, B09RKB1585
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, IVSUN Zaagbladset 107-dlg Multitool Multifunctioneel gereedschap Accessoire Zaagblad Oscillerende Accessoire-set Multitoolgereedschap Geschikt voor Fein Multimaster, Makita, Dremel, Bosch, B09HTS29GM
Ongebruikt, 2 x Faburo Zelfklevende klittenbandsluiting, voor fotolijsten, 20 mm x 8 m, 2 stuks, B0719549DM
Ongebruikt, volledig, Poweka 360 graden zwenkwielset voor zware meubels en draagbaar met handschoenen, B09FXV583K
Ongebruikt, volledig, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Lichte gebruiksporen volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Sorako Decoupeerzaag, 600 W, elektrische decoupeerzaag, 6 versnellingen, 4 orbitale posities, snijhoek ± 45 graden, zaagdiepte: staal (4 mm) hout (65 mm), B08H1YPW27
Ongebruikt, volledig, CCLIFE rubberen zuignaphouder met veiligheidsgordel voor voorruit, reparatieset voor auto, B01LCYIF90
Ongebruikt, volledig, Tongdejing DCT Brass Router Template Guides Buxset, 11-delig messing Template Guide Kit met zekeringmoeren, asmanchet, geschikt voor alle 30 mm (1-3/16 inch) Router Bases of Router Insert Plates, B08LT2G5N7
Ongebruikt, volledig, Ejoyous 11-delige draaigereedschapset, metalen draaigereedschapset Carbide draaiende stalen draaibank snijgereedschapset 12 x 12 mm lasfreesset, B08XQ6Z3Q1
Ongebruikt, volledig, opbergdoos en verpakking ontbreken, VonHaus Multifunctioneel gereedschap met 120-delige accessoireset - Variabele snelheidsinstellingen - Compatibel met DREMEL en Apollo, B07DP4RYYM
Ongebruikt, volledig, SWAWIS 10 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang, B08SGVMFB9
Ongebruikt, volledig, SWAWIS 20 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, SWAWIS 20 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang
Gebruikssporen, niet volledig (zie foto), CCLIFE 17st Power Socket Adapter voor Impact Moersleutels 1/4' 3/8' 1/2' 3/4' Bit Moer & Universele Gewricht
Cr-Mo, B09NPGV183
Lichte gebruikssporen, 5 x EXLECO Set van 2 zuignappen 3 x met riem, max. gewicht 22 kg multifunctionele zuignap bevestiging autohouder tent auto spanner voor huishouden camping luifel voortent, B08RYMY9GF
Gebruikssporen, 23-36mm gebroken, CCLIFE 11 stuks Koppelingsuitlijngereedschap Doornsetgereedschap, B0778RFFBS
Ongebruikt, CCLIFE 270-delige Assortiment voor vetspuit M6 M8 M10 recht - 45° - 90°, B0777VMKPM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, enkele pluggen ontbreken, STANDERS - Bouwpakket met tang en 60 metalen holle pluggen, B08PC835ZH
Ongebruikt, Fdit Polijstschijf, Hout Open Lak Houtnerfreductie Tekenwiel 120 Mesh Draadtrekwiel Borstel , B08HQGT37K