Werkmateriaal en DHZ

2825

Aantal kavels:
339 kavels
Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
121

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
122

Lichte gebruikssporen, 5 x EXLECO Set van 2 zuignappen 3 x met riem, max. gewicht 22 kg multifunctionele zuignap bevestiging autohouder tent auto spanner voor huishouden camping luifel voortent, B08RYMY9GF

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
123

Gebruikssporen, 23-36mm gebroken, CCLIFE 11 stuks Koppelingsuitlijngereedschap Doornsetgereedschap, B0778RFFBS

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
124

Ongebruikt, CCLIFE 270-delige Assortiment voor vetspuit M6 M8 M10 recht - 45° - 90°, B0777VMKPM

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
125

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, enkele pluggen ontbreken, STANDERS - Bouwpakket met tang en 60 metalen holle pluggen, B08PC835ZH

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
126

Ongebruikt, Fdit Polijstschijf, Hout Open Lak Houtnerfreductie Tekenwiel 120 Mesh Draadtrekwiel Borstel , B08HQGT37K

Startbod:
€ 5
€ 30
Kavel nr:
127

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Power Rotary Tool Kit, Mini oplaadbaar graveergereedschap met 211 accessoires, 3 hulpstukken, 6 niveaus verstelbaar en draagtas voor knutselen, snijden, graveren, boren, slijpen, polijsten, B097H2NMDQ

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
128

Intensieve gebruikssporen, originele verpakking ontbreekt, Davaon Pro Ratchet Telescopic Tree Pruner - Uitschuifbare aambeeld takkenschaar - Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5

Startbod:
€ 7
€ 18
Kavel nr:
129

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
130

Ongebruikt, Greenworks Tools Li-ion-accu, 24 V, 2,0 Ah, oplaadbare, krachtige accu met led-display, geschikt voor alle 24 V Greenworks Tools-series, B08T8RPYW7

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
131

Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS Digitale multimeter Voltmeter Slimme elektrische tester Meet Spanning Stroom Weerstand Continuïteit Inschakelduur Capaciteit Temperatuur Frequentie Automatisch bereik 10000 tellingen TRMS, B09GF2FZVY

Startbod:
€ 6
€ 31
Kavel nr:
132

Startbod:
€ 4
€ 17
Kavel nr:
133

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Vastar Rotary Tool Draadloos, met 51-delige accessoires, 3.7V Power Rotary Tool Kit Drinkbare Grinder, Rotary Multi Tool Kit met LED-licht, variabele snelheid 6000-21000 RPM voor ambacht, doe-het-zelf, B08W2TNXN4

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
134

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
135

Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Haakse Slijper Beugel Universele Vaste Beugel Polijstmachine Converteerbare Snijmachine Tafelzaag Multifunctionele Desktop Dissel Haakse Slijper Stand voor 100 en 125 Haakse Slijpers, B09L84G2LL

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
136

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
137

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
138

Startbod:
€ 50
€ 70
Kavel nr:
139

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
140

Ongebruikt, volledig, Beaspire Professionele klinkmoer-opzetstuk voor boormachine of accuschroevendraaier voor klinkmoeren M4-M10, van aluminium, staal en roestvrijstalen klinknagels, niet-apparaat niet-opzetstuk niet-opzetstuk, B08G79XSG7

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
141

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
142

Ongebruikt, volledig, DWT 4-delige set Borgringtang Borgveertang 125 mm 175 mm 225 mm 330 mm, B0776DQF9Z

Startbod:
€ 4
€ 25
Kavel nr:
143

Ongebruikt, Ferrule Krimptang Kit, Preciva Zeshoekige Zaagtand Zelfverstelbare Ratchet Wire Terminals Crimper Kit met 1900-delig Draad Terminals Krimpconnectoren Draadeindhulzen

Startbod:
€ 3
€ 15
Kavel nr:
144

Ongebruikt, volledig, Wishlink Shank Carbide 1/4" Graveergereedschap Houtbewerking Cutter Set van 12 ", B08F3D2G4C

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
145

Ongebruikt, volledig, Hancaner Handmatige drukpomp 2,5 MPa 25 kg waterdruktester Handmatige hydraulische testpompmachine met G1/2 hogedrukslang, B09LMCMR9K

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
146

Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Handmatige drukpomp 2,5 MPa 25 kg waterdruktester Handmatige hydraulische testpompmachine met G1/2 hogedrukslang, B09LMCMR9K

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:
147

Startbod:
€ 15
€ 27
Kavel nr:
148

Startbod:
€ 15
€ 35
Kavel nr:
149

Ongebruikt, volledig, Genmitsu Roterende Rolgravure voor het Graveren van Cilindrische Objecten Blikjes, Compatibel met de meeste soorten Desktop Laser Graveermachines

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
150

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
151

Ongebruikt, ok, Makita CL108FDZ stofzuiger 12 V Max Cxt Lithium zonder accu , 88381868211

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
152

Ongebruikt, ok, Kabeltrekband 30 meter 4mm glasvezel, kabel bandspoel, Reel Puller ,trekker glasvezel kabelintrekapparaat, B08GWXRZF4

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
153

Ongebruikt, getest en werkend, geen schijfjes inbegrepen, Tilswall Haakse Slijper, B07VQ5MPZL

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
154

2x Ongebruikt, volledig, Quick Fix Klem Messing Armatuur Bankschroef DIY Positionering Bank Schaafmachine Stop Gat Planning Stop Bank (20 mm), B09LHJR1BX

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
155

Ongebruikt, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
156

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
157

Lichte gebruikssporen, nietjes ontbreken, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B

Startbod:
€ 3
€ 20
Kavel nr:
158

Ongebruikt, ok, geen verpakking, 4 stuks Bessey schroefklemmen, F-klem getemperd gietijzer spanner houtbewerking stalen handgereedschap verspreid bij lijmen en splitsen, 50 x 300 mm , B07ZP1DR46

Startbod:
€ 10
€ 50
Kavel nr:
159

Ongebruikt, ok Greenworks Borstelloze 24 V 35 Nm accuschroef/accuschroevendraaier met 2 Ah accu, oplader, gereedschapskist, schroevendraaier bit , B096ZGCC5D

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
160

Ongebruikt, beschadigde verpakking , Microscoopstatief Aluminiumlegering Microscoopondersteuning Digitale microscoopstatief Verstelbare ondersteuning Tafelmicroscoop Statiefbeugelhouder, industriële digitale microscoop C-montagehouder , B07R7KWTF8