Lichte gebruikssporen, 5 x EXLECO Set van 2 zuignappen 3 x met riem, max. gewicht 22 kg multifunctionele zuignap bevestiging autohouder tent auto spanner voor huishouden camping luifel voortent, B08RYMY9GF
Gebruikssporen, 23-36mm gebroken, CCLIFE 11 stuks Koppelingsuitlijngereedschap Doornsetgereedschap, B0778RFFBS
Ongebruikt, CCLIFE 270-delige Assortiment voor vetspuit M6 M8 M10 recht - 45° - 90°, B0777VMKPM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, enkele pluggen ontbreken, STANDERS - Bouwpakket met tang en 60 metalen holle pluggen, B08PC835ZH
Ongebruikt, Fdit Polijstschijf, Hout Open Lak Houtnerfreductie Tekenwiel 120 Mesh Draadtrekwiel Borstel , B08HQGT37K
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Power Rotary Tool Kit, Mini oplaadbaar graveergereedschap met 211 accessoires, 3 hulpstukken, 6 niveaus verstelbaar en draagtas voor knutselen, snijden, graveren, boren, slijpen, polijsten, B097H2NMDQ
Intensieve gebruikssporen, originele verpakking ontbreekt, Davaon Pro Ratchet Telescopic Tree Pruner - Uitschuifbare aambeeld takkenschaar - Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongebruikt, Greenworks Tools Li-ion-accu, 24 V, 2,0 Ah, oplaadbare, krachtige accu met led-display, geschikt voor alle 24 V Greenworks Tools-series, B08T8RPYW7
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS Digitale multimeter Voltmeter Slimme elektrische tester Meet Spanning Stroom Weerstand Continuïteit Inschakelduur Capaciteit Temperatuur Frequentie Automatisch bereik 10000 tellingen TRMS, B09GF2FZVY
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Vastar Rotary Tool Draadloos, met 51-delige accessoires, 3.7V Power Rotary Tool Kit Drinkbare Grinder, Rotary Multi Tool Kit met LED-licht, variabele snelheid 6000-21000 RPM voor ambacht, doe-het-zelf, B08W2TNXN4
Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Haakse Slijper Beugel Universele Vaste Beugel Polijstmachine Converteerbare Snijmachine Tafelzaag Multifunctionele Desktop Dissel Haakse Slijper Stand voor 100 en 125 Haakse Slijpers, B09L84G2LL
Ongebruikt, volledig, Beaspire Professionele klinkmoer-opzetstuk voor boormachine of accuschroevendraaier voor klinkmoeren M4-M10, van aluminium, staal en roestvrijstalen klinknagels, niet-apparaat niet-opzetstuk niet-opzetstuk, B08G79XSG7
Ongebruikt, volledig, DWT 4-delige set Borgringtang Borgveertang 125 mm 175 mm 225 mm 330 mm, B0776DQF9Z
Ongebruikt, Ferrule Krimptang Kit, Preciva Zeshoekige Zaagtand Zelfverstelbare Ratchet Wire Terminals Crimper Kit met 1900-delig Draad Terminals Krimpconnectoren Draadeindhulzen
Ongebruikt, volledig, Wishlink Shank Carbide 1/4" Graveergereedschap Houtbewerking Cutter Set van 12 ", B08F3D2G4C
Ongebruikt, volledig, Hancaner Handmatige drukpomp 2,5 MPa 25 kg waterdruktester Handmatige hydraulische testpompmachine met G1/2 hogedrukslang, B09LMCMR9K
Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Handmatige drukpomp 2,5 MPa 25 kg waterdruktester Handmatige hydraulische testpompmachine met G1/2 hogedrukslang, B09LMCMR9K
Ongebruikt, volledig, Genmitsu Roterende Rolgravure voor het Graveren van Cilindrische Objecten Blikjes, Compatibel met de meeste soorten Desktop Laser Graveermachines
Ongebruikt, ok, Makita CL108FDZ stofzuiger 12 V Max Cxt Lithium zonder accu , 88381868211
Ongebruikt, ok, Kabeltrekband 30 meter 4mm glasvezel, kabel bandspoel, Reel Puller ,trekker glasvezel kabelintrekapparaat, B08GWXRZF4
Ongebruikt, getest en werkend, geen schijfjes inbegrepen, Tilswall Haakse Slijper, B07VQ5MPZL
2x Ongebruikt, volledig, Quick Fix Klem Messing Armatuur Bankschroef DIY Positionering Bank Schaafmachine Stop Gat Planning Stop Bank (20 mm), B09LHJR1BX
Ongebruikt, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B
Lichte gebruikssporen, nietjes ontbreken, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B
Ongebruikt, ok, geen verpakking, 4 stuks Bessey schroefklemmen, F-klem getemperd gietijzer spanner houtbewerking stalen handgereedschap verspreid bij lijmen en splitsen, 50 x 300 mm , B07ZP1DR46
Ongebruikt, ok Greenworks Borstelloze 24 V 35 Nm accuschroef/accuschroevendraaier met 2 Ah accu, oplader, gereedschapskist, schroevendraaier bit , B096ZGCC5D
Ongebruikt, beschadigde verpakking , Microscoopstatief Aluminiumlegering Microscoopondersteuning Digitale microscoopstatief Verstelbare ondersteuning Tafelmicroscoop Statiefbeugelhouder, industriële digitale microscoop C-montagehouder , B07R7KWTF8