8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Lichte gebruikssporen, niet getest, VONROC Tacker - VPower 20V - Incl. 1000 nietjes & 1000 spijkers - Eksl. accu en oplader, B09RKB1585
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, IVSUN Zaagbladset 107-dlg Multitool Multifunctioneel gereedschap Accessoire Zaagblad Oscillerende Accessoire-set Multitoolgereedschap Geschikt voor Fein Multimaster, Makita, Dremel, Bosch, B09HTS29GM
Ongebruikt, getest en werkend, Greenworks Accukettingzaag, 24 V, 25 cm, kettingsnelheid 4 m/s, automatische smering (met 1 accu en oplader), B08TMGSBGT
Ongebruikt, Greenworks tools 40 V oplader Gen II universeel, B08TGJP5DF
Ongebruikt, Greenworks tools 40 V oplader Gen II universeel, B08TGJP5DF
Ongebruikt, 2 x Faburo Zelfklevende klittenbandsluiting, voor fotolijsten, 20 mm x 8 m, 2 stuks, B0719549DM
Ongebruikt, niet getest, Weishuo DC 12V transformator schakelende voeding AC 110V/220V naar DC 12V 50A 600W transformator voor CCTV, LED-verlichting, B07PWDG7DD
Ongebruikt, volledig, Poweka 360 graden zwenkwielset voor zware meubels en draagbaar met handschoenen, B09FXV583K
Ongebruikt, volledig, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Lichte gebruiksporen volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Sorako Decoupeerzaag, 600 W, elektrische decoupeerzaag, 6 versnellingen, 4 orbitale posities, snijhoek ± 45 graden, zaagdiepte: staal (4 mm) hout (65 mm), B08H1YPW27
Ongebruikt, ok, Yinleader-omvormer 12v 220v 1500W / 3000W spanningsomzetter met USB LCD-scherm, B094JTTF8B
Ongebruikt, volledig, Zerodis Mechanisch cijferslot, serviceslot van zinklegering, deurvergrendeling, veiligheid ideaal voor de garagedeur, geschikt voor deuren met een dikte van 10 tot 65 mm, B07JVBRJZQ
Ongebruikt, volledig, MOPEI Airless verfspuitpistool en slangset met 517 spuitmond en verlengstang van 20 cm, B08GXB9ZKS
Ongebruikt, Excl planken, Abimars 190 STKS Pegboard Rekken Set Pegboard Haken Accessoires Met 3 Pegboard Manden, Peg Sloten, voor het Organiseren van Diverse Gereedschap, B089711W9C
Ongebruikt, volledig, CCLIFE rubberen zuignaphouder met veiligheidsgordel voor voorruit, reparatieset voor auto, B01LCYIF90
Ongebruikt, volledig, Qrity 4 Packs Verstelbare Voeten 300 mm Hoogte Roestvrij Staal Keuken Ronde 2 "Dia Meubelpoten Kabinet Bureau Tafel Metalen Poten - Verstelbare Hoogte (Totaal: 300-315mm), B07199231H
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CGOLDENWALL YJ-90B Draagbare Elektrische Industriële Stoffensnijder ? 30 mm Maximale snijdikte ? 90 mm Bladmaat ? Ideaal voor Textielleerpapier met Vervangend Blad en Duitse Gebruikershandleiding, B0752QL7L9
Ongebruikt, ok, LYFETC Tuinspiraalboor tuinboor, grondboor voor boormachine, plantboor, tuinboor (4x42cm + 4x22cm), B093GM84XM
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongebruikt, ok, DrRobor Verstelbare Schuim Nozzle voor Karcher K2/K3/K4/K5/K6/K7, 750ML Zeepdispenser Fles Sneeuw Schuim Wasstraat Schuim Pistool voor Hogedrukreiniger, B09SDBH9BH
Ongebruikt, volledig, Tongdejing DCT Brass Router Template Guides Buxset, 11-delig messing Template Guide Kit met zekeringmoeren, asmanchet, geschikt voor alle 30 mm (1-3/16 inch) Router Bases of Router Insert Plates, B08LT2G5N7
Ongebruikt, volledig, Ejoyous 11-delige draaigereedschapset, metalen draaigereedschapset Carbide draaiende stalen draaibank snijgereedschapset 12 x 12 mm lasfreesset, B08XQ6Z3Q1
Ongebruikt, volledig, 4X Qrity Kabinet Benen Keuken Voeten Werkblad/Eenheid/Ontbijt Bar/Bureau Tafel Benen Meubelpoten - Chroom Metaal - Verstelbare Hoogte (Totaal: 265mm), B07VTMGMXL
Ongebruikt, volledig, MOPEI Sproeier Gids Tool voor Airless Verfspuit 7/8 inch Schroefdraad Kom met een 8 inch Verlenglans 315 Tip, B08397MQRB
Gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, V-TAC VT-50-S-B 469 LED-Außenstrahler 50W Warm white, B07MYKVBZY
Ongebruikt, volledig, opbergdoos en verpakking ontbreken, VonHaus Multifunctioneel gereedschap met 120-delige accessoireset - Variabele snelheidsinstellingen - Compatibel met DREMEL en Apollo, B07DP4RYYM
Ongebruikt, volledig, SWAWIS 10 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang, B08SGVMFB9
Ongebruikt, volledig, SWAWIS 20 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, SWAWIS 20 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang
Ongebruikt, 2 x Jajadeal vervangingspistool voor Kärcher hogedrukreiniger klasse K2 K3 K4 K5 K6 K7 serie, Quick Connect hogedrukreiniger waterstraal spuitpistool accessoires, B088D75CL9
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk hogedrukslang 15 m Superflex voor hogedrukreinigers, Zwart, compatibel met Nilfisk hogedrukreinigers, B075QF99HT
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Nilfisk Vervangende slangfitting voor hogedrukreinigers 8m, compatibel met nilfisk hogedrukreinigers, B00ONB9IYG
Gebruikssporen, niet volledig (zie foto), CCLIFE 17st Power Socket Adapter voor Impact Moersleutels 1/4' 3/8' 1/2' 3/4' Bit Moer & Universele Gewricht
Cr-Mo, B09NPGV183
Ongebruikt, 2 x Keenso 8.5 Inch Elektrische Scooter Wielen, Elektrische Scooter Achterwiel voor M365PRO, B08YK1FH4J
Ongebruikt, volledig, Quick Fix Klem Messing Armatuur Bankschroef DIY Positionering Bank Schaafmachine Stop Gat Planning Stop Bank (20 mm), B09LHJR1BX
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset Plus Litze - compleet met weideomheining, weideomheining, grondpaal en isolatoren en tester - extreem stil apparaat! 230V, B072KKR7V8