Werkmateriaal en DHZ

Veiling nr: 
2825

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
03/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
09/09/2022 - 08:30 tot 11:00
10/09/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
26/08/2022 - 15:30
Einddatum: 
07/09/2022 - 19:15
Aantal kavels: 
339 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
3

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Gocheer Aerograph Complete set inclusief dubbele action pistool, mini-compressor, filter, deur, slang, mini-sleutels, druppelteller, reinigingsset aerograaf en 0,2/0,3/0,5 mondstuk en naald, B07HN12P4Q

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 55
Afgelopen
Kavel nr: 
19

Ongebruikt, getest en werkend, SENRISE Isolatieweerstandsmeter, VCB60+ Digitale Isolatieweerstandstester Megger Megohm Meter 1000V 0.1~2000M? (Zwart+Oranje), B07P645LLM

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
20

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
21

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
22

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
23

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
24

Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
28

Gebruikssporen, volledig, 2 x Zerodis standaard voor intensief gebruik 4/8 voeten verstelbare wasmachine basis standaard beugel voor droger wasmachine koelkast, B07JJJ4FFS

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
54

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ORIA Digitale Zakweegschaal, 50g/0,001g Mini Precisie Weegschaal, met kalibratiegewicht van 50g en Elektrostatische Pincet, LCD-scherm met achtergrondverlichting, B08BZCJNVR

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
65

Ongebruikt, getest en werkend, VF-6800 SATFinder Satellietvinder, compatibel met DVB-T2/S2/C, veldmeter voor satellietontvanger, Dvb T2, satellietvinder met etui, geel / zwart , B08R9THFZM

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
93

Ongebruikt, ok, Yinleader-omvormer 12v 220v 1500W / 3000W spanningsomzetter met USB LCD-scherm, B094JTTF8B

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
94

Ongebruikt, volledig, Zerodis Mechanisch cijferslot, serviceslot van zinklegering, deurvergrendeling, veiligheid ideaal voor de garagedeur, geschikt voor deuren met een dikte van 10 tot 65 mm, B07JVBRJZQ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
96

Ongebruikt, Excl planken, Abimars 190 STKS Pegboard Rekken Set Pegboard Haken Accessoires Met 3 Pegboard Manden, Peg Sloten, voor het Organiseren van Diverse Gereedschap, B089711W9C

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
102

Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
103

Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
139

Ongebruikt, Yinleader Spanningsomvormer 4000W 12V 230V zuivere sinusomvormer afstandsbediening 2 LED omvormer 2 stopcontact en USB/8000W impulsvermogen, B09Q12M4CY

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
147

Ongebruikt, volledig, LiebeWH Generator, Permanente Magneetgenerator, Elektrische 3-fase Wisselstroomdynamo, Avan-300w Industriële Benodigdheden(With Rectifier 48V), B08RJTT2Y3

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
148

Ongebruikt, volledig, Genmitsu Aluminium Z-as spindelmotorhouder, 300-500 W spindelhouder, 52 mm diameter voor SainSmart Genmitsu 3018-PRO, B091TJRPF1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
165

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
166

Ongebruikt, getest en werkend, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
167

Ongebruikt, getest en werkend, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
168

Ongebruikt, getest en werkend, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
174

Plm 8 stuks, niet gecontroleerd , oa 2TE KNX TP Secure Linienkoppler , wifi circuit breaker …

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
273

3x Ongebruikt, ok, MASUNN 125PSI Luchtcompressor Drukventiel Schakelaar Controle Spruitstuk Regulator Meters

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
275

2 sets van 120 onderdelen , TUPARKA 120Pcs Pegboard Haken Assortiment Peg Haak Organisatie , ongebruikt, B07T9YWGRW

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
277

Ongebruikt, getest en werkend, Motor Speed ??Controller, AC 220V 4000W SCR Spanningsregelaar, Motor Transformatoren, Voltage Controller(220V EU Plug) , B089W34336

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
279

Ongebruikt, Motor Speed Controller - AC 220V 50Hz Speed Controller for DC 0-500W Motor, Output DC 0-220V, BlackMotor Speed Controller - AC 220V 50Hz Speed Controller for DC 0-500W Motor, Output DC 0-220V, B07TKVB1SM

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
280

Niet getest, Permanente Magneetgenerator, Elektrische 3-Fasen Wisselstroomdynamo AVAN-400w IndustriëLe Benodigdheden(Without Rectifier 24V), B08RJ3WS5K

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
290

Plm 7 items, diverse , meeste ongebruikt en ok

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
295

Ongebruikt, ok, 26-delige Kit Release Tool Auto Elektrische Bedrading Connector Pin , B09T6W9QPN

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
296

Ongebruikt, geen verpakking, klein stukje vuil stof, Aoneky Natuurlijk Twisted Katoenen Touw 10mm, 30M, Dik Gevlochten Katoenen Touw voor Macrame DIY Ambachten Ambachten Decoratie, (10mm 30M) B085XQCWPG

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
299

Ongebruikt, ok, Garden Hose Nozzle, Baseus Metal Handheld hose nozzle sprayer, ABS Non-slip Ergonomic Grip, 5 Watering Patterns water hose nozzle , B09Q8TWS8D

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
300

2 Kits, 1x Lichte gebruikssporen , 1x Gebruikt zonder poetsdoek, Exleco Auto-reinigingspistool, interieurreiniger, waspistool, persluchtdrukpistool, automatisch gepolijst, nikkel-metaal-coating, handvat met luchtstroomregelventiel voor auto , B07Q2MQG7G

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
306

Ongebruikt, ok, Bonvoisin Manual Pipe Bending Machine 3 in 1 (6/8/10mm / 1/4 inch, 5/16 inch, 3/8 inch) Pipe Bending Tool 0-180 Degree Copper Pipe Bending Tool , B08LSYPGKM

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
307

Ongebruikt, ok, Bonvoisin Manual Pipe Bending Machine 3 in 1 (6/8/10mm / 1/4 inch, 5/16 inch, 3/8 inch) Pipe Bending Tool 0-180 Degree Copper Pipe Bending Tool , B08LSYPGKM

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
333

Plm 16 stuks, divers