Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Gocheer Aerograph Complete set inclusief dubbele action pistool, mini-compressor, filter, deur, slang, mini-sleutels, druppelteller, reinigingsset aerograaf en 0,2/0,3/0,5 mondstuk en naald, B07HN12P4Q
Ongebruikt, getest en werkend, SENRISE Isolatieweerstandsmeter, VCB60+ Digitale Isolatieweerstandstester Megger Megohm Meter 1000V 0.1~2000M? (Zwart+Oranje), B07P645LLM
Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81
Gebruikssporen, volledig, 2 x Zerodis standaard voor intensief gebruik 4/8 voeten verstelbare wasmachine basis standaard beugel voor droger wasmachine koelkast, B07JJJ4FFS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ORIA Digitale Zakweegschaal, 50g/0,001g Mini Precisie Weegschaal, met kalibratiegewicht van 50g en Elektrostatische Pincet, LCD-scherm met achtergrondverlichting, B08BZCJNVR
Ongebruikt, getest en werkend, VF-6800 SATFinder Satellietvinder, compatibel met DVB-T2/S2/C, veldmeter voor satellietontvanger, Dvb T2, satellietvinder met etui, geel / zwart , B08R9THFZM
Ongeopend, EU-sockets, Wireless Doorbell with EU Socket, 300 m Range 120 dB, Portable IP55 Wireless Bell Outdoor with 1 Transmitter and 2 Plug-in Receivers, 38 Melodies, 5 Volume Levels , B09KTBZBLZ
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C
3x Ongebruikt, ok, MASUNN 125PSI Luchtcompressor Drukventiel Schakelaar Controle Spruitstuk Regulator Meters
2 sets van 120 onderdelen , TUPARKA 120Pcs Pegboard Haken Assortiment Peg Haak Organisatie , ongebruikt, B07T9YWGRW
Ongebruikt, getest en werkend, Motor Speed ??Controller, AC 220V 4000W SCR Spanningsregelaar, Motor Transformatoren, Voltage Controller(220V EU Plug) , B089W34336
Ongebruikt, Motor Speed Controller - AC 220V 50Hz Speed Controller for DC 0-500W Motor, Output DC 0-220V, BlackMotor Speed Controller - AC 220V 50Hz Speed Controller for DC 0-500W Motor, Output DC 0-220V, B07TKVB1SM
Niet getest, Permanente Magneetgenerator, Elektrische 3-Fasen Wisselstroomdynamo AVAN-400w IndustriëLe Benodigdheden(Without Rectifier 24V), B08RJ3WS5K
Ongebruikt, ok, 26-delige Kit Release Tool Auto Elektrische Bedrading Connector Pin , B09T6W9QPN
Ongebruikt, geen verpakking, klein stukje vuil stof, Aoneky Natuurlijk Twisted Katoenen Touw 10mm, 30M, Dik Gevlochten Katoenen Touw voor Macrame DIY Ambachten Ambachten Decoratie, (10mm 30M) B085XQCWPG
Ongebruikt, ok, Garden Hose Nozzle, Baseus Metal Handheld hose nozzle sprayer, ABS Non-slip Ergonomic Grip, 5 Watering Patterns water hose nozzle , B09Q8TWS8D
2 Kits, 1x Lichte gebruikssporen , 1x Gebruikt zonder poetsdoek, Exleco Auto-reinigingspistool, interieurreiniger, waspistool, persluchtdrukpistool, automatisch gepolijst, nikkel-metaal-coating, handvat met luchtstroomregelventiel voor auto , B07Q2MQG7G
Ongebruikt, ok, Bonvoisin Manual Pipe Bending Machine 3 in 1 (6/8/10mm / 1/4 inch, 5/16 inch, 3/8 inch) Pipe Bending Tool 0-180 Degree Copper Pipe Bending Tool , B08LSYPGKM
Ongebruikt, ok, Bench Vice 125 mm Clamp, Parallel Vice Table Vice with Anvil 360° Rotatable Vice Heavy with Protective Jaws, for Workbench Workshop Weight 6 kg , B09MDBW27C