Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Gocheer Aerograph Complete set inclusief dubbele action pistool, mini-compressor, filter, deur, slang, mini-sleutels, druppelteller, reinigingsset aerograaf en 0,2/0,3/0,5 mondstuk en naald, B07HN12P4Q
Ongebruikt, getest en werkend, SENRISE Isolatieweerstandsmeter, VCB60+ Digitale Isolatieweerstandstester Megger Megohm Meter 1000V 0.1~2000M? (Zwart+Oranje), B07P645LLM
Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81
Gebruikssporen, volledig, 2 x Zerodis standaard voor intensief gebruik 4/8 voeten verstelbare wasmachine basis standaard beugel voor droger wasmachine koelkast, B07JJJ4FFS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ORIA Digitale Zakweegschaal, 50g/0,001g Mini Precisie Weegschaal, met kalibratiegewicht van 50g en Elektrostatische Pincet, LCD-scherm met achtergrondverlichting, B08BZCJNVR
Ongebruikt, ok,, ISDT N8 Acculader Acculader Universeel LCD-display snellader oplader voor 8 accu's Ni-MH NI-Cd AA AAA Li-lon LiHv NI-MH NI-Cd LiFePO4 Eneloop , B07YG29YDC
Ongebruikt, getest en werkend, VF-6800 SATFinder Satellietvinder, compatibel met DVB-T2/S2/C, veldmeter voor satellietontvanger, Dvb T2, satellietvinder met etui, geel / zwart , B08R9THFZM
Ongebruikt, Greenworks tools 40 V oplader Gen II universeel, B08TGJP5DF
Ongebruikt, Greenworks Tools Li-ion-accu, 24 V, 2,0 Ah, oplaadbare, krachtige accu met led-display, geschikt voor alle 24 V Greenworks Tools-series, B08T8RPYW7
Ongebruikt, getest en werkend, Energup Vervanging Dual Port snellader en 2 stuks 5,0Ah 18V accu voor Makita 18V accu BL1860B BL1860 BL1850 BL1845 BL1840B BL1840 BL1835 BL1830B BL1830 reservebatterijen , B08CMVDCLX
Intensief gebruikt, lijken op te laden en te werken ,SHGEEN Pack of 2 BL1850B 18V 5.0Ah Lithium Battery for Makita Battery BL1850 BL1860B BL1860 BL1830B BL1840 BL1830 BL1815 194205-3 194309-1 LXT400
Ongebruikt, getest en werkend, Energup 3A 12V-18V vervangende oplader voor Ryobi ONE+ P108 P107 P104 P105 P102 P103 gereedschap accu , B07GP34QGK
Ongebruikt, getest en werkend, Powilling 18V 5000mAh Li-ion batterij vervanging voor Ryobi ONE + 18V P108 P107 P104 P105 P102 P103 , B072KGCFJS
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C
PLM 28stuks , niet gecontroleerd, 2x Zeyxinh + 13x V7 SV11 + 11x DC34/DC35/dc44 + 2x V6
Ongebruikt, ok, ISDT Air 8 500W 20A Lipo Battery Balance Charger Smart Digital Charger for RC 1-8S Batteries B09LVCW13L
Lichte gebruikssporen, ok, ISDT Air 8 500W 20A Lipo Battery Balance Charger Smart Digital Charger for RC 1-8S Batteries B09LVCW13L
Ongebruikt, getest en werkend, ISDT C4 8A batterijlader acculader opladen en ontladen voor AA/AAA NiMH NI-Cd Eneloop-, Li-Ion-, LiHv- en LifePO4 18650 oplaadbare batterijen, snel opladen + USB-lader , B07GWZGHLZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ISDT C4 8A batterijlader acculader opladen en ontladen voor AA/AAA NiMH NI-Cd Eneloop-, Li-Ion-, LiHv- en LifePO4 18650 oplaadbare batterijen, snel opladen + USB-lader , B07GWZGHLZ