Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Gocheer Aerograph Complete set inclusief dubbele action pistool, mini-compressor, filter, deur, slang, mini-sleutels, druppelteller, reinigingsset aerograaf en 0,2/0,3/0,5 mondstuk en naald, B07HN12P4Q
Ongebruikt, getest en werkend, Preciva Digitale multimeter, digitale meervoudige meter, met Smart TEST en NCV-test, stroommeter CAT III 600 V, display met 999 counts voor elektriciens, B08LH15R52
Ongebruikt, getest en werkend, SENRISE Isolatieweerstandsmeter, VCB60+ Digitale Isolatieweerstandstester Megger Megohm Meter 1000V 0.1~2000M? (Zwart+Oranje), B07P645LLM
Ongeopend, in seal, beschadigde doos, Wytino Waterpompdrukschakelaar, drukschakelaar 220V 10 bar drukschakelaar pompeenheid elektronische schakelaar voor waterpomp (EU-stekker), B07XCV6M81
Gebruikssporen, volledig, 2 x Zerodis standaard voor intensief gebruik 4/8 voeten verstelbare wasmachine basis standaard beugel voor droger wasmachine koelkast, B07JJJ4FFS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ORIA Digitale Zakweegschaal, 50g/0,001g Mini Precisie Weegschaal, met kalibratiegewicht van 50g en Elektrostatische Pincet, LCD-scherm met achtergrondverlichting, B08BZCJNVR
Ongebruikt, getest en werkend, VF-6800 SATFinder Satellietvinder, compatibel met DVB-T2/S2/C, veldmeter voor satellietontvanger, Dvb T2, satellietvinder met etui, geel / zwart , B08R9THFZM
Ongebruikt, niet getest, Weishuo DC 12V transformator schakelende voeding AC 110V/220V naar DC 12V 50A 600W transformator voor CCTV, LED-verlichting, B07PWDG7DD
Ongebruikt, volledig, Hancaner Handmatige drukpomp 2,5 MPa 25 kg waterdruktester Handmatige hydraulische testpompmachine met G1/2 hogedrukslang, B09LMCMR9K
Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Handmatige drukpomp 2,5 MPa 25 kg waterdruktester Handmatige hydraulische testpompmachine met G1/2 hogedrukslang, B09LMCMR9K
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Gocheer Profi Gravity Airbrush pistool set Double Action met..., stijl 1, B071XVWZ3C
2x Ongebruikt, LCD digitale wisselstroom stroommeter 3-fasen-4-draads 5-100A gekalibreerd voor DIN-rail voor bouwtechniek energiebeheerssystemen industrie , B08HS5CCWX
3x Ongebruikt, Digitale stroommeter LCD 3-fase 4-draads draaimomenteller voor DIN-rail wisselstroommeter , B08H5BLRTB
3x Ongebruikt, Stroommeter 220 / 380 V 5-80 A energieverbruik digitale stroommeter wisselstroommeter 3-fasen 4-draads KWh meter met LCD tussenteller wisselstroommeter voor vermogensmeetsystemen , B08H1Y1QWZ
2x Gebruikssporen. 1x 1-fase 2wire 220v + 1x 3-fase 4-draads , B08H1Y1QWZ + B08VS5J88P
12x Ongebruikt, Sonoff Basic R2 DIY WiFi Smart Switch Remote Control Wireless Power Switch Intelligent Timer Control , 3 packs v 4 stuks, B082V772MQ
Plm 8 verpakkingen, totaal 12 switches, Shelly 1 en shelly 2,5 , niet getest
2x Ongebruikt, ok, DEWENWILS Draadloze stopcontacten met afstandsbediening, 30 m bereik, draadloze stopcontacten 2300 W, programmeerbaar en uitbreidbaar, 2 stopcontacten met 1 afstandsbediening , B08PYFH3MQ
3x Ongebruikt, ok, MASUNN 125PSI Luchtcompressor Drukventiel Schakelaar Controle Spruitstuk Regulator Meters
2 sets van 120 onderdelen , TUPARKA 120Pcs Pegboard Haken Assortiment Peg Haak Organisatie , ongebruikt, B07T9YWGRW