Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Lichte krassen op soundbar, getest en werkend, incl afstandsbediening, soundbar,woofer.
Getest en werkend, ongebruikt, QWERTZ print, IOS+Android, batterij niet in verpakking werkt met standaard AAA
Getest en werkend, zeer lichte gebruikssporen hstnj-bc02
OA MSI moederbord, Ssoundblaster, corsair , WDBLUE 2TB . Niet gecontroleerd; plm 7 items
Niet gecontroleerd plm 7 items oa Logitec slim compo ipad pro, Ip-telefoon, huawei; .
Micro als regular, 32- 128GB, niet gecontroleerd, plm 7 items
Plm 13 stuks, defect, beschadigd en/of onvolledig OA Razer++Logitec, Roccat
Ongebruikt, batterijen ontbreken (standaard herlaadbare AA)
Plm 10 stuks, batterijen ontbreken (standaard heroplaadbare AA) met lichte gebruikssporen
Diverse modellen, met gebruikssporen, in blanco/andere dozen, plm 15 stuks
Diverse, niet gecontroleerd, met gebruikssporen, plm 12 items, oa toasters, koffiezetn wa
Diverse modellen, niet gecontroleerd, zowel gebruikt, defect of ongebruikt mogelijk; plm 14 stuks
Diverse modellen, niet gecontroleerd, zowel gebruikt, defect of ongebruikt mogelijk; plm 16 stuks