Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Getest en werkend, OnGebruikt
Ongebruikt, geen verpakking, wit; 2 stuks, 1 mof plastic ontbreekt
Getest en werkend, gebruikssporen; ESC capje ontbreekt
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, inkt reeds aangesproken
Ongebruikt, getest en werkend, inkt aangesproken blanco verpakking
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, inkt aangesproken; blanco doos
Plm 12 stuks ; defect en/of beschadigd/onvolledig Qwertz/Qwerty
Lichte krassen op soundbar, getest en werkend, incl afstandsbediening, soundbar,woofer.
Getest en werkend, ongebruikt, QWERTZ print, IOS+Android, batterij niet in verpakking werkt met standaard AAA
Getest en werkend, zeer lichte gebruikssporen hstnj-bc02
OA MSI moederbord, Ssoundblaster, corsair , WDBLUE 2TB . Niet gecontroleerd; plm 7 items
Niet gecontroleerd plm 7 items oa Logitec slim compo ipad pro, Ip-telefoon, huawei; .
Micro als regular, 32- 128GB, niet gecontroleerd, plm 7 items
Plm 13 stuks, defect, beschadigd en/of onvolledig OA Razer++Logitec, Roccat