Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Ongebruikt, MUM 4657/08 machine + MUZ4FW3 vleesmolen + MUZ4DS4 groentensnijder; Alles Ongebruikt, Getest en werkend. Enkel de 2 doorzichtige deksel zijn gebroken, apart verkrijgbaar ; niet originele vrepakking
Ongebruikt, incl 1 Li-ion batterij, zwart, geen oplader aanwezig.
Lichte krassen op behuizing, zakken niet in de doos; Getest en werkend
Gebruikssporen, cartridges niet aanwezig, 1x kan 3,6l + 1x reservoir 8,2lt , reservoir bovenaan plasticje afgebroken, geen effect werking
Ongebruikt, insulated mub, black mat 5010576934857
Gebruikt, Getest en werkend, accessoires ontbreken, enkel compressor, geen slangen + spuitkop aanwezig
Ongebruikt, set van Alessi waarbij Glas shaker ontbreekt + shaker brandless
Ongebruikt, deksel aeternum28cm; ibili22cm + pyrex 1,4lt met beschadiging/splinter deksel
Ongebruikt; 2x leisteen bord + 1 set cheese-knife set slechts 3 items in
Coating beschadigd op meerdere plaatsen
Duidelijke Gebruikssporen, Getest en werkend, wit scwxcq01rr
Ongebruikt, Getest en werkend, 1000w 1,0lt; zwart