Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Getest en werkend lichte gebruikssporen
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen, geen verpakking
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, geen verpakking
Getest en werkend, lichte gebruikssporen
Getest en werkend, OnGebruikt
Ongebruikt, geen verpakking, wit; 2 stuks, 1 mof plastic ontbreekt
Getest en werkend, gebruikssporen; ESC capje ontbreekt
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, inkt reeds aangesproken
Ongebruikt, getest en werkend, inkt aangesproken blanco verpakking
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, inkt aangesproken; blanco doos
Plm 12 stuks ; defect en/of beschadigd/onvolledig Qwertz/Qwerty