Salons Saint-Germain: zolderopruiming overstock

2326
Montanusstraat 7A
8600 Diksmuide
Montanusstraat 7A
8600 Diksmuide
Aantal kavels:
194 kavels
Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
121

50x Bord vierkant, opstaande rand, 30x30cm , niet gemerkt, Kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B016

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
122

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
123

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
124

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
125

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
126

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
127

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
128

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
129

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
130

Startbod:
€ 200
€ 0
Kavel nr:
131

Deze combinatie bevat kavels 121-130 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
132

Rond Bord diam 30cm, niet gemerkt, effen, rand ca 4cm, kunnen gebruikssporen vertonen, B005

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
133

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
134

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
135

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
136

Startbod:
€ 58
€ 0
Kavel nr:
137

Deze combinatie bevat kavels 132-136 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
138

24x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
139

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
140

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
141

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
142

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
143

48x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
144

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
145

60x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006

Startbod:
€ 106
€ 0
Kavel nr:
146

Deze combinatie bevat kavels 138-145 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
147

50x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
148

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
149

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
150

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
151

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
152

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
153

100x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
154

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
155

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:
156

86x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
157

Bord rond (B012) diam 26,5cm, niet gemerkt, motief rand, identiek als B011, kunnen gebruikerssporen en/of kleine schade vertonen

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
158

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
159

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
160