2x bord van elk Design, Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, NR1 , Nr2 , Nr3 , NR4 , gemerkt onderaan bord
10x bord van elk Design, Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, NR1 , Nr2 , Nr3 , NR4 , gemerkt onderaan bord, kunnen lichte gebruikerssporen vertonen
28 Stuks, Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, 10x NR1 , 7x Nr2 , 5x Nr3 ,6x NR4 , gemerkt onderaan bord, Kunnen lichte gebruikerssporen vertonen
69 stuks met Stamp : " Salons Saint Germain" , Bord diam 30,5cm, Design R Charmaison, 14x NR1 , 17x Nr2 , 30x Nr3 ,8x NR4 , gemerkt onderaan bord, kunnen lichte gebruikerssporen vrtonen
Deze combinatie bevat kavels 81-100 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
50x Vierkant bord, niet gemerkt , 26,5x26,5cm ; kunnen gebruikssporen vertonen, B004
HutschenReuther Hotel, ovaal bord, gekartelde rand, 32x21,5cm , kunnen gebruikssporen vertonen, B009
HutschenReuther Hotel, bord rond , diam 30cm, geborstelde rand van ca 4cm, kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B013
50x Hutschenreuther Hotel 01 Leonard Paris, bord rond diam 25,5cm , kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B017
Deze combinatie bevat kavels 105-107 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
10x Villeroy&Boch asbak , design meeuwen, 14,5x11cm, kunnen gebruikerssporen vertonen , C014
50x Villeroy&Boch asbak , design meeuwen, 14,5x11cm, kunnen gebruikerssporen vertonen , C014
Deze combinatie bevat kavels 109-119 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).