50x Bord vierkant, opstaande rand, 30x30cm , niet gemerkt, Kunnen lichte gebruikssporen vertonen, B016
Deze combinatie bevat kavels 121-130 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
Rond Bord diam 30cm, niet gemerkt, effen, rand ca 4cm, kunnen gebruikssporen vertonen, B005
Deze combinatie bevat kavels 132-136 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
24x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006
48x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006
60x Bord 8-hoek , straal 29,5cm , niet gemerkt, effen, rand ca 6cm, ongebruikt in dozen , B006
Deze combinatie bevat kavels 138-145 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
50x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen
100x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen
86x Bord rond (B011) , diam 32,5cm, niet gemerkt, motief rand,identiek als B012, kunnen gebruikssporen en/of kleinere schade vertonen
Bord rond (B012) diam 26,5cm, niet gemerkt, motief rand, identiek als B011, kunnen gebruikerssporen en/of kleine schade vertonen