Bord rond (B012) diam 26,5cm, niet gemerkt, motief rand, identiek als B011, kunnen gebruikerssporen en/of kleine schade vertonen
Deze combinatie bevat kavels 147-156 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
Deze combinatie bevat kavels 157-162 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
Deze combinatie bevat kavels 163-164 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
Partij met ca 240 stuks Zwarte amuse-lepels, ca 4,5x10cm , niet gemerkt, kunnen lichte gebruikssporen vertonen C019
Deze combinatie bevat kavels 166-169 en wordt actief van zodra deze individuele kavels zijn afgelopen. Het startbod is de som van de hoogste biedingen op de individuele kavels (of het startbod indien er geen bod werd geplaatst).
3x verzilverde Koffiekan, verkleurd, op te boenen, H25cm, houten handvat, kunnen lichte gebruikssporen vertonen C031
3x verzilverde Koffiekan, verkleurd, op te boenen, H25cm, houten handvat, kunnen lichte gebruikssporen vertonen c031
11x bloempotje diam 13cm H10 , kunnen lichte gebruikssporen vertonen, C030
50x Silverplated Openingscollage frame metal box met personalisatie " Salons Saint-Germain", ongeopend in individuele verpakking , C023
50x Silverplated Openingscollage frame metal box met personalisatie " Salons Saint-Germain", ongeopend in individuele verpakking, C023
48x Silverplated Openingscollage frame metal box met personalisatie " Salons Saint-Germain", ongeopend in individuele verpakking , C023
Partij peper en zoutvaatjes, gebruikt, te reinigen, plm 105 stuks G017
4x Podium element met ingebouwde poten, 100x200 , gebruikt, G019
4 x elementen muziekinstallatie : Sony cassettespeler TC-K390 + Kenwood cassettedek KX-5530 + Sony minidisc MDS-501 + Sony Minidisc MDS-JE480, werkingen ongekend