Ongebruikt, ok, BENECREAT Set van 42 (3 mm) design stempelset, metaalstansstempel (letters en cijfer), stempelgereedschap met EVA-plaat, koolstofstaal, gereedschap voor stempel/stempelen metaal, sieraden, leer en hout ; B09XJ7DQ1T
Ongebruikt, ok, Hancaner Blikknabber Cutter dubbele punt plaatsnijden knabber metaalzaag cutter 360 graden verstelbaar booropzetstuk met stansgereedschap , B09M8NWBBY
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Vastar Rotary Tool Draadloos, met 51-delige accessoires, 3.7V Power Rotary Tool Kit Drinkbare Grinder, Rotary Multi Tool Kit met LED-licht, variabele snelheid 6000-21000 RPM voor ambacht, doe-het-zelf, B08W2TNXN4
Ongebruikt, ok, geen verpakking, sleutel ok, SONGMICS roestvrijstalen brievenbus, brievenbus aan de wand, slot met koperen slotcilinder, krantenvakje, raam, naamplaathouder, eenvoudige installatie, zilver , B088W5S9RB
Ongeopend, ok, Nuoosty Brievenbus, afsluitbare box, interne brievenbus, hangende voorbakken, voor wandmontage of vrijstaand, aluminiumlegeringsdoos , B07P8DZGJ3 , 21,5x28,5x10,5cm
2x Ongebruikt, Kuaided 107 Piece Saw Blades Kit, Multifunctional Tool Accessories Saw Blade Oscillating Accessory Set Multitool Tool Mix Blades for Fein Multimaster, Dremel, Bosch, Makita, Milwaukee , B094QV21XK
Ongebruikt, ok, Hi-Spec 33pc Blue Beginner Tool Kit Set & Metal Box. Complete Real Hand Tools, B07PCMF9K7
Intensief gebruikt, werkend, KOHREE Soldeerstation, 60 W, premium soldeerstation, soldeerset, soldeerbout, constante temperatuur 200 ~ 500 graden Celsius, met desoldeerpomp, soldeerboutstandaard, 5 soldeerpunten , B07VHJGKBF
Ongebruikt, HIYATO Multitool 36-in-1 survivalkit geschenken voor mannen - met hamer, sneeuwvlokken tool, outdoor kamperen, wandelen (zwart)
Ongebruikt, getest en werkend, Snowtaros Mini-kettingzaag, 4 inch, 24 V accu-handkettingzaag met oplader en batterij, oplaadbaar, lichte, elektrische zaagzaag voor tuinboom , B08P1F4BVR
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Snowtaros Mini-kettingzaag, 4 inch, 24 V accu-handkettingzaag met oplader en batterij, oplaadbaar, lichte, elektrische zaagzaag voor tuinboom , B08P1F4BVR
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vistreck Plastics Welders Garage Tools Hot Staplers PVC Reparatie Machine Auto Bumper Reparatie Lasgereedschap B092ZP448N
Ongebruikt, ok, TOPWAY Bank Vice Swivel Base 5" 7,5 KG , B08MJ8TZKG
Ongebruikt, ok , ZOHAN 042 Gehoorbescherming met radio, MP3 FM/AM oorbeschermer voor industrie, ruisonderdrukking, gehoorbescherming voor geluidsintensieve vrijetijdsactiviteiten, SNR 30dB, NRR 25dB, grijs , B09C5DNRQW
Ongebruikt, ok, Warmeluchtverdeling open haard blazer turbine ventilator AN0.5 100mm 200m3/h Compact formaat heteluchtventilator open haard. Heteluchtboost. B07L6LF8WC
Ongebruikt, ok, Roestvrij staal 200 mm ronde toevoer- en afvoerluchtplaatventiel annemostaat B08WLZDC2G
Ongebruikt, ok, Wukong Kachelventilator met thermometer, open haard ventilator met 6 bladen, ventilator voor houtkachel, houtkachel, pelletkachel, zonder stroom, B08N3WJTJF
Ongebruikt, ok,verpakking ontbreekt, Wukong Kachelventilator met thermometer, open haard ventilator met 6 bladen, ventilator voor houtkachel, houtkachel, pelletkachel, zonder stroom, B08N3WJTJF
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Stove Fan with 4 Blades Fireplace Fan with 2 Motors, Stoves without Power for Fireplace Stoves, Fireplace Fan for Wood Stoves , B09F9NFFBS
Ongebruikt, ok, Schoorsteenafdekking, regenkap, schoorsteenopzetstuk, roestvrijstalen schoorsteenopzetstuk DA Serie DA150-CH (150mm) , B01N7VKFB3
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Power Rotary Tool Kit, Mini oplaadbaar graveergereedschap met 211 accessoires, 3 hulpstukken, 6 niveaus verstelbaar en draagtas voor knutselen, snijden, graveren, boren, slijpen, polijsten, B097H2NMDQ
Ongebruikt,ok, Krimptang met ratelkabel, professioneel 6-50 mm² plug-krimptang Zeskant-krimptang Krimptang Accukabelschoen met slipvaste handgrepen en zelfvergrendelend mechanism , B08Z3P7PTN
Ongebruikt, ok, Mini-vlaktang van aluminium, spanbereik tot 50 mm, tafelbank-schroefstok, bevestigingsgereedschap voor boormachine, oppervlaktebehandeling, oxidatie , B08FHS6D32
Minieme gebruikssporen, ok, QWORK Rapid Fence Tang Bevestiging van dun gaas, met kunststof handvat en magazijn, tuinhek tang draadoogtang + 600 clips voor draadbevestigingstang , B08B3JVP8S
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Heteluchtpistool, 2000 W, heteluchtpistool met LCD-display, 2 temperatuurmodi (50 °C - 650 °C) heteluchtpistool , B096ZJK6FC
Ongebruikt, ok Set of 10 Handrail Brackets Handrail Wall Holder Wooden Railing Flat with Cover Rosette Stainless Steel , B084PCCR6W
Ongebruikt, ok, Helping Hands Third Hand Soldering Tool with 3X Magnifying Glass Lamp,Table clamp Base 360 Degree Rotation Hardware Repair Tool Circuit Board Welding Auxiliary Tool B08HRRNP36
Ongebruikt, WORKPRO Waterpomptangset, buistang verstelbaar met groefglijscharnier, waterpomptangenset 200 mm en 250 mm, snelspanner, gebogen bek, 2-delig, B01FQPCQ9Q
Ongebruikt, ok, Mohoo 2x Featherboards, Spring Lock Board voor tafelzagen Routers en tafels, hekken, verstekmetersleuf, doe-het-zelf voor houtbewerking B01DBYGV8G
Ongebruikt,, ok, Houtbewerking Elektrische Cirkelzaag Geleiderail Klem, Haakse Geleiderail Klemgereedschap Compatibel met Makitas of Festool Spoorzagen, B09PTMMM3F
Ongebruikt, ok , Poweka Multi-angle boorgeleidingsopzetstuk, draagbare boormachinestandaard, compatibel met de meeste 1/4", 3/8", multi-hoek-indicatoren , B09WH8HPJC
Ongebruikt, ok, Koelmiddelvulslang, Koelmiddelmeterpijp R134a R-12 R-22 Koelmiddelvulpijp met Meter voor Universele Auto Automative Airconditioning , B096Y5XTZH