Retourgoederen werkmateriaal & sanitair

Veiling nr: 
2909

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
19/11/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
25/11/2022 - 08:30 tot 15:00
26/11/2022 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
09/11/2022 - 19:00
Einddatum: 
22/11/2022 - 18:30
Aantal kavels: 
400 kavels
Startbod: 
€ 22
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
681

Ongebruikt, volledig, 8 x Art3d Zelfklevende Backsplash-tegels voor keuken (10 stuks, dikker ontwerp), B08PNYM71X

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
682

Ongebruikt, volledig, 12 x Art3d 12 "x 12" Peel and Stick Backsplash-tegels voor keuken, glanzend zwart, B087BJPX87

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
683

Ongebruikt, volledig, 4 x Art3d Visgraatschil en stok backsplash tegels (10 tegels, dikkere versie) wit, B08PPH1JVW

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
684

Ongebruikt, volledig, 15 x Art3d 10-vel Peel and Stick Tiles Premium Zelfklevende 3D Tegels Metro Backsplash Voor Keuken, Badkamer Vinyl Decoratieve Waterdicht Wandpaneel Glazen Ontwerp, 30 x 30 cm, Wit, B07HRLYZD3

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
685

Ongebruikt, volledig, 15 x Art3d 10-vel Peel and Stick Tiles Premium Zelfklevende 3D Tegels Metro Backsplash Voor Keuken, Badkamer Vinyl Decoratieve Waterdicht Wandpaneel Glazen Ontwerp, 30 x 30 cm, Wit, B07HRLYZD3

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
686

Ongebruikt, volledig, diverse kleuren en motieven, 18 x Art3d 10-vel Peel and Stick Tiles

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
687

Ongeopend, 1 pak = 5 stuks van 30 x 0.8 x 60 cm (0,9m²) , 3D baksteenbehang, Kleefbare PE-schuim muursticker ZWART , B07VQKWF5P

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
688

Ongebruikt, volledig, 5 x pack ( 1 pack = 5 panelen van 37*70cm (1,29m²) 3D zelfklevende bakstenen muurstickers voor slaapkamer, woonkamer, modern achtergrond tv-decor, 1,8 vierkante , B08F9TMZFT

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
689

Ongebruikt, volledig, 20 x 60x60cm , Wall decor 3D Bakstenen muurpanelen Schil en plak Waterdicht schuim Zelfklevend behang voor woonkamer Slaapkamer Wasserij Keuken Open haard TV-muurdecoratie (20-pack, 113.8Sqft), B07B5ZDSPC

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
690

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Yinleader aluminium traploopwagen (opvouwbaar), extreem robuust, extra lang 106 cm handvat, vier 360° universele wielen, inclusief boodschappendoos en expander touw, B08CRL4SY8

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
691

Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde verpakking, Yinleader aluminium traploopwagen (opvouwbaar), extreem robuust, extra lang 106 cm handvat, vier 360° universele wielen, inclusief boodschappendoos en expander touw, B08CRL4SY8

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
692

Ongebruikt, volledig, 2 x 10 YTAT IED 3D Baksteen Behang, Witte Baksteen Patroon Muurstickers, Baksteen Effect Behang voor Slaapkamer Woonkamer, B06XVBF9CC

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
693

Ongebruikt, Arthome 10Stuks Zelfklevend 3D-Baksteenbehang, Waterdicht Dik Wit 3D-Steenbehang, voor DIY Home Decor(77cm x 68cm,5.3?), B0757ZQ3KJ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
694

Ongeopend, ok , LeeZM vloerlamp woonkamer vintage leeslamp vloerlamp gouden uplighter industriële vloerlamp, 127cm Hoog, goudkleurig, E27 fitting, B09JW2T7KQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
695

Ongeopend, ok, ENJOHOS Desktop Magnifier 10X voor tafel- en schildersgebruik - daglicht Super Bright, ideaal voor het lezen, hobbies, crafts of werkplek 10X Desktop Black , B07JM3MY9L

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
696

Ongeopend, ok, ENJOHOS Desktop Magnifier 10X voor tafel- en schildersgebruik - daglicht Super Bright, ideaal voor het lezen, hobbies, crafts of werkplek 10X Desktop Black , B07JM3MY9L

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
697

Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek - hoekrek - voor flessen shampoo en douchegel - praktisch/uitschuifbaar/met 4 manden/zonder boren - mat zwart, B072MNG888

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
698

Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek - organizer voor douchecabine en badkamer - voor het bewaren van shampoo, conditioner of zeep - met telescoopstang/constante druk - satijn - brons, B01H5QUDEY

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
699

Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek - hoekrek - voor flessen shampoo en douchegel - praktisch/uitschuifbaar/met 4 manden/zonder boren - mat satijn, B01634IVJ8

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
700

Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek - hoekrek - voor flessen shampoo en douchegel - praktisch/uitschuifbaar/met 4 manden/zonder boren - mat satijn, B01634IVJ9

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
701

Ongebruikt, volledig, mDesign - Doucherek satijn - organizer voor douchecabine en badkamer - voor het bewaren van shampoo, conditioner of zeep - met telescoopstang/constante druk - satijn, B01JJ1L3JC

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
702

Ongebruikt, ok, metaal/zonder boren/aanpasbaar/- mat zilver , De afmetingen bedragen 22,9 x 22,9 x 150,0 cm. De stang kan worden uitgeschoven tot een lengte van 290,0 cm. B01EX5GKYW

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
703

Ongebruikt, mDesign - Droogrek - voor wasruimte, badkamer, bijkeuken - om kleding hangend te drogen - wandmontage/harmonica/uittrekbaar/inschuifbaar/wegklapbaar/met 8 stangen - B07P88L4FB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
704

Ongebruikt, ok, PIVELLO® Wandplank Badkamer 3 Haken H x B x D x 12 cm
Houten badkamerplank met haakrail
100% Bamboe
Handdoekhouder, B08JVDBNCR

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
705

Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
706

Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
707

Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 44
Afgelopen
Kavel nr: 
708

Gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
709

Gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
710

Gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
711

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, CGOLDENWALL YJ-90B Draagbare Elektrische Industriële Stoffensnijder ? 30 mm Maximale snijdikte ? 90 mm Bladmaat ? Ideaal voor Textielleerpapier met Vervangend Blad en Duitse Gebruikershandleiding, B0752QL7L9

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
712

Ongebruikt, ok, Uvex Ultrasonic 9302 245 Veiligheidsbril, B0013B4FJC

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
713

Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
714

Ongeopend, Sacobel werkschoenen - S20 Rock II - hoog - zwart - S3 - maat 43 , 8718925012719

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
715

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde sokken, elektrische voetwarmers, onder en boven verwarmende oplaadbare sokken, 4500 mAh, 3 verwarmingsinstellingen, thermosokken , B09DFS5R23

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
14
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
716

2x Ongebruikt, slechts 1 set batterijen , getest en werkend, Verwarmde sokken, elektrische voetwarmers, onder en boven verwarmende oplaadbare sokken, 4500 mAh, 3 verwarmingsinstellingen, thermosokken , B09DFS5R23

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
717

Ongebruikt, getest en werkend, NEUFLY verwarmde sokken, elektrische voetwarmers 3 temperatuurmodi, 2x batterij 4200mAh, oplaadbare voetwarmers voor heren en dames B09J58KHXJ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
718

Ongebruikt, getest en werkend, NEUFLY verwarmde sokken, elektrische voetwarmers 3 temperatuurmodi, 2x batterij 4200mAh, oplaadbare voetwarmers voor heren en dames B09J58KHXJ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
719

Ongebruikt, getest en werkend, NEUFLY verwarmde sokken, elektrische voetwarmers 3 temperatuurmodi, 2x batterij 4200mAh, oplaadbare voetwarmers voor heren en dames B09J58KHXJ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
720

Ongebruikt, getest en werkend, NEUFLY verwarmde sokken, elektrische voetwarmers 3 temperatuurmodi, 2x batterij 4200mAh, oplaadbare voetwarmers voor heren en dames B09J58KHXJ

Pagina's