Retourgoederen werkmateriaal & sanitair

Veiling nr: 
2909

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
19/11/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
25/11/2022 - 08:30 tot 15:00
26/11/2022 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
09/11/2022 - 19:00
Einddatum: 
22/11/2022 - 18:30
Aantal kavels: 
400 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
521

Ongebruikt, licht beschadigde doos, Insulated copper tube for air-conditioners 5M Koperen slang koperen buis voor airconditioners 1/4 & 1/2 " airconditioning split 5 m met een isolatiespoel, HVAC kabel, afvoerkanalisaties B09V5DR7F1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
522

Ongebruikt, licht beschadigde doos, Insulated copper tube for air-conditioners 5M Koperen slang koperen buis voor airconditioners 1/4 & 1/2 " airconditioning split 5 m met een isolatiespoel, HVAC kabel, afvoerkanalisaties B09V5DR7F1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
523

Ongebruikt, licht beschadigde doos, Insulated copper tube for air-conditioners 5M Koperen slang koperen buis voor airconditioners 1/4 & 1/2 " airconditioning split 5 m met een isolatiespoel, HVAC kabel, afvoerkanalisaties B09V5DR7F1

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
524

Ongebruikt, licht beschadigde doos, Universal Wall Mount for Air Conditioning Outdoor Unit 550 mm 9000-36000 BTU up to 160 kg, Wall Bracket for Split Air Conditioning and Heat Pump Robust and Stable , B0B8ZMKKTS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
525

Ongebruikt, licht beschadigde doos, Universal Wall Mount for Air Conditioning Outdoor Unit 550 mm 9000-36000 BTU up to 160 kg, Wall Bracket for Split Air Conditioning and Heat Pump Robust and Stable , B0B8ZMKKTS

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 170
Afgelopen
Kavel nr: 
526

Ongebruikt, ok, Yinleader Inverter 12 V 230 V 4000 W B09P6C3K69

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
527

Ongebruikt, ok, LVYUAN spanningsomvormer 24V 230V 1500W/3000W omvormer met LCD scherm, 4 zekeringen, 3 herinneringslampjes, 2 EU stopcontacten, ventilator en 5V USB poorten inclusief sigarettenaansteker plug, B095KCYFNV

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
528

Ongebruikt, ok, LVYUAN Spanningsomvormer 12 V 230 V 800 W / 1600 W omvormer met 3 stopcontacten en 4 USB LED-spanningsweergave , B08PTQJNVQ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
529

Ongebruikt, ok, Omvormer, 12 V Converter 220 V 600 W Power Correctie Sinusomvormer Usb-poort Intelligente Auto Omvormer met Zonnepaneel compatibel, B07KTVD15G

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
530

Ongebruikt, ok, Omvormer, 12 V Converter 220 V 600 W Power Correctie Sinusomvormer Usb-poort Intelligente Auto Omvormer met Zonnepaneel compatibel, B07KTVD15G

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
531

Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
532

Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
533

Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
534

Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
535

Ongebruikt, ok, Greenworks Tools 24 V 2,0Ampere Li-ion oplader 48 W uitgang geschikt voor alle accu's uit de 24 V Greenworks serie , B08TGJP5DF

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
536

Ongebruikt, ok, Greenworks Tools 24 V 2,0Ampere Li-ion oplader 48 W uitgang geschikt voor alle accu's uit de 24 V Greenworks serie , B08TGJP5DF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 43
Afgelopen
Kavel nr: 
537

Ongebruikt, ok Greenworks Borstelloze 24 V 35 Nm accuschroef/accuschroevendraaier met 2 Ah accu, oplader, gereedschapskist, schroevendraaier bit , B096ZGCC5D

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
538

Ongebruikt, ok, Makita CL108FDZ stofzuiger 12 V Max Cxt Lithium zonder accu , 88381868211

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
539

Ongebruikt, getest en werkend, Terratek 3000 RPM elektrische klopboormachine, Beton Boor 1050W, B083M63KKJ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
540

Handmatige omsnoeringsspanner Verpakkingstang Omsnoeringsmachine Afdichtingscombinatiegereedschap Bindgereedschap Omsnoeringssnijder voor 16~19 mm PET/PP-riem (rood) , B087QLRF68

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
541

Ongebruikt, FNNEMGE Tire Inflator Air Compressor, 120PSI Cordless Tire Pump with 6000mAh Rechargeable Li-ion Battery& Digital LED Lights for Car,Bike,Motorcycle,Balls, B099HSJVFG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
542

Ongebruikt, volledig, Kelelife Eengreeps waterkraan wandhouder mengkraan voor badkamer, gepolijst chroom, B07FSKYB9N

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
543

Ongebruikt, volledig, Dolinvo Badkamer WatervalKraan Uitloop Vierkant Chroom Zilver met Dekplaat Wastafel Mengkraan 304 Roestvrij staal voor Vanity Toiletvat Warm en Koud Water Enkele Handgreep

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
544

Ongebruikt, volledig, Simotex Keukenkraan met douchekop, keukenkraan 360° draaibaar, RVS mengkraan, keukenkraan met 3 soorten waterafvoer, B09LQJQ54M

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 42
Afgelopen
Kavel nr: 
545

Ongebruikt, volledig, DUTRIX Roestvrij stalen keukenkraan Zwart, High Arc keukengootsteen kraan met 360 graden draaibare uitloop, enkele handgreep keukenkraan, mat zwart, B088GT737F

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
546

Ongebruikt, volledig, HOMELODY 360 ° Draaibare Keukenkraan Mengkraan Waterkraan Keuken Eengreepsmengkraan Spoelbak Mengkraan in RVS voor Gootsteen, B078PHR77M

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
547

Ongebruikt, volledig, Tohlar Uittrekbare hogedruk keukenmengkraan met douche 360° draaibaar 2 waterstraalsoorten Keukenmengkraan Eéngreeps spoelbakkraan Amatur Magnetische docking geborsteld RVS L-vormig, B09GB4ZG4G

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
548

Ongebruikt, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
549

Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
550

Ongebruikt, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
551

Ongebruikt, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
552

Ongebruikt, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
553

Ongebruikt, volledig, UCMDA 360° mengkraan met uittrekbare sproeier, 3-waterstanden keukenkraan met hoge boog en 2 aansluitslangen (geborsteld nikkel), B0965G7GKJ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
554

Ongebruikt, volledig, UCMDA 360° mengkraan met uittrekbare sproeier, 3-waterstanden keukenkraan met hoge boog en 2 aansluitslangen (geborsteld nikkel), B0965G7GKJ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
555

Ongebruikt, volledig, CECIPA SUS304 keukenkraan geborsteld roestvrij staal, 360 ° draaibare hogedruk keukenkraan, eengreeps wastafelmengkraan, keukenmengkraan (zwart), B09NY62WWC

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
556

Lichte gebruikssporen, volledig, Kelelife Wastafelmengkraan, twee handgrepen, geborsteld nikkel/matte afwerking, B081GQP24L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
557

Lichte gebruikssporen, volledig, ASDFG wandmontage messing waterkraan badkuip mengkranen lang curve uitloop schip wastafel romankuip bar armaturen, B076XY5TBG

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
558

Lichte gebruikssporen, volledig, ASDFG wandmontage messing waterkraan badkuip mengkranen lang curve uitloop schip wastafel romankuip bar armaturen, B076XY5TBG

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
559

Lichte gebruikssporen, volledig, TADRORT 360° draaibare kraan keuken opklapbaar, mengkraan aanrecht kraan onder raam, keukenkraan opvouwbaar (RVS geborsteld), B09L5MGY9P

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
560

Lichte gebruikssporen, volledig, TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J