Retourgoederen werkmateriaal & sanitair

2909

Aantal kavels:
400 kavels
Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
481

Ongebruikt, ok, BENECREAT Set van 42 (3 mm) design stempelset, metaalstansstempel (letters en cijfer), stempelgereedschap met EVA-plaat, koolstofstaal, gereedschap voor stempel/stempelen metaal, sieraden, leer en hout ; B09XJ7DQ1T

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
482

Ongebruikt, ok, Hancaner Blikknabber Cutter dubbele punt plaatsnijden knabber metaalzaag cutter 360 graden verstelbaar booropzetstuk met stansgereedschap , B09M8NWBBY

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
483

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
484

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Vastar Rotary Tool Draadloos, met 51-delige accessoires, 3.7V Power Rotary Tool Kit Drinkbare Grinder, Rotary Multi Tool Kit met LED-licht, variabele snelheid 6000-21000 RPM voor ambacht, doe-het-zelf, B08W2TNXN4

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
485

Startbod:
€ 5
€ 26
Kavel nr:
486

Ongebruikt, ok, geen verpakking, sleutel ok, SONGMICS roestvrijstalen brievenbus, brievenbus aan de wand, slot met koperen slotcilinder, krantenvakje, raam, naamplaathouder, eenvoudige installatie, zilver , B088W5S9RB

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
487

Ongeopend, ok, Nuoosty Brievenbus, afsluitbare box, interne brievenbus, hangende voorbakken, voor wandmontage of vrijstaand, aluminiumlegeringsdoos , B07P8DZGJ3 , 21,5x28,5x10,5cm

Startbod:
€ 10
€ 45
Kavel nr:
488

2x Ongebruikt, Kuaided 107 Piece Saw Blades Kit, Multifunctional Tool Accessories Saw Blade Oscillating Accessory Set Multitool Tool Mix Blades for Fein Multimaster, Dremel, Bosch, Makita, Milwaukee , B094QV21XK

Startbod:
€ 10
€ 45
Kavel nr:
489

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
490

Ongebruikt, ok, Hi-Spec 33pc Blue Beginner Tool Kit Set & Metal Box. Complete Real Hand Tools, B07PCMF9K7

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
491

Startbod:
€ 1
€ 25
Kavel nr:
492

Intensief gebruikt, werkend, KOHREE Soldeerstation, 60 W, premium soldeerstation, soldeerset, soldeerbout, constante temperatuur 200 ~ 500 graden Celsius, met desoldeerpomp, soldeerboutstandaard, 5 soldeerpunten , B07VHJGKBF

Startbod:
€ 2
€ 14
Kavel nr:
493

Ongebruikt, HIYATO Multitool 36-in-1 survivalkit geschenken voor mannen - met hamer, sneeuwvlokken tool, outdoor kamperen, wandelen (zwart)

Startbod:
€ 9
€ 27
Kavel nr:
494

Ongebruikt, getest en werkend, Snowtaros Mini-kettingzaag, 4 inch, 24 V accu-handkettingzaag met oplader en batterij, oplaadbaar, lichte, elektrische zaagzaag voor tuinboom , B08P1F4BVR

Startbod:
€ 9
€ 26
Kavel nr:
495

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
496

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Snowtaros Mini-kettingzaag, 4 inch, 24 V accu-handkettingzaag met oplader en batterij, oplaadbaar, lichte, elektrische zaagzaag voor tuinboom , B08P1F4BVR

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
497

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vistreck Plastics Welders Garage Tools Hot Staplers PVC Reparatie Machine Auto Bumper Reparatie Lasgereedschap B092ZP448N

Startbod:
€ 6
€ 30
Kavel nr:
498

Ongebruikt, ok, TOPWAY Bank Vice Swivel Base 5" 7,5 KG , B08MJ8TZKG

Startbod:
€ 7
€ 35
Kavel nr:
499

Ongebruikt, ok , ZOHAN 042 Gehoorbescherming met radio, MP3 FM/AM oorbeschermer voor industrie, ruisonderdrukking, gehoorbescherming voor geluidsintensieve vrijetijdsactiviteiten, SNR 30dB, NRR 25dB, grijs , B09C5DNRQW

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
500

Ongebruikt, ok, Warmeluchtverdeling open haard blazer turbine ventilator AN0.5 100mm 200m3/h Compact formaat heteluchtventilator open haard. Heteluchtboost. B07L6LF8WC

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
501

Ongebruikt, ok, Roestvrij staal 200 mm ronde toevoer- en afvoerluchtplaatventiel annemostaat B08WLZDC2G

Startbod:
€ 6
€ 45
Kavel nr:
502

Ongebruikt, ok, Wukong Kachelventilator met thermometer, open haard ventilator met 6 bladen, ventilator voor houtkachel, houtkachel, pelletkachel, zonder stroom, B08N3WJTJF

Startbod:
€ 6
€ 40
Kavel nr:
503

Ongebruikt, ok,verpakking ontbreekt, Wukong Kachelventilator met thermometer, open haard ventilator met 6 bladen, ventilator voor houtkachel, houtkachel, pelletkachel, zonder stroom, B08N3WJTJF

Startbod:
€ 9
€ 60
Kavel nr:
504

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Stove Fan with 4 Blades Fireplace Fan with 2 Motors, Stoves without Power for Fireplace Stoves, Fireplace Fan for Wood Stoves , B09F9NFFBS

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
505

Ongebruikt, ok, Schoorsteenafdekking, regenkap, schoorsteenopzetstuk, roestvrijstalen schoorsteenopzetstuk DA Serie DA150-CH (150mm) , B01N7VKFB3

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
506

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
507

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Power Rotary Tool Kit, Mini oplaadbaar graveergereedschap met 211 accessoires, 3 hulpstukken, 6 niveaus verstelbaar en draagtas voor knutselen, snijden, graveren, boren, slijpen, polijsten, B097H2NMDQ

Startbod:
€ 4
€ 23
Kavel nr:
508

Ongebruikt,ok, Krimptang met ratelkabel, professioneel 6-50 mm² plug-krimptang Zeskant-krimptang Krimptang Accukabelschoen met slipvaste handgrepen en zelfvergrendelend mechanism , B08Z3P7PTN

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
509

Ongebruikt, ok, Mini-vlaktang van aluminium, spanbereik tot 50 mm, tafelbank-schroefstok, bevestigingsgereedschap voor boormachine, oppervlaktebehandeling, oxidatie , B08FHS6D32

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
510

Minieme gebruikssporen, ok, QWORK Rapid Fence Tang Bevestiging van dun gaas, met kunststof handvat en magazijn, tuinhek tang draadoogtang + 600 clips voor draadbevestigingstang , B08B3JVP8S

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
511

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Heteluchtpistool, 2000 W, heteluchtpistool met LCD-display, 2 temperatuurmodi (50 °C - 650 °C) heteluchtpistool , B096ZJK6FC

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
512

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
513

Ongebruikt, ok Set of 10 Handrail Brackets Handrail Wall Holder Wooden Railing Flat with Cover Rosette Stainless Steel , B084PCCR6W

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
514

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
515

Ongebruikt, ok, Helping Hands Third Hand Soldering Tool with 3X Magnifying Glass Lamp,Table clamp Base 360 Degree Rotation Hardware Repair Tool Circuit Board Welding Auxiliary Tool B08HRRNP36

Startbod:
€ 2
€ 15
Kavel nr:
516

Ongebruikt, WORKPRO Waterpomptangset, buistang verstelbaar met groefglijscharnier, waterpomptangenset 200 mm en 250 mm, snelspanner, gebogen bek, 2-delig, B01FQPCQ9Q

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
517

Ongebruikt, ok, Mohoo 2x Featherboards, Spring Lock Board voor tafelzagen Routers en tafels, hekken, verstekmetersleuf, doe-het-zelf voor houtbewerking B01DBYGV8G

Startbod:
€ 4
€ 10
Kavel nr:
518

Ongebruikt,, ok, Houtbewerking Elektrische Cirkelzaag Geleiderail Klem, Haakse Geleiderail Klemgereedschap Compatibel met Makitas of Festool Spoorzagen, B09PTMMM3F

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
519

Ongebruikt, ok , Poweka Multi-angle boorgeleidingsopzetstuk, draagbare boormachinestandaard, compatibel met de meeste 1/4", 3/8", multi-hoek-indicatoren , B09WH8HPJC

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
520

Ongebruikt, ok, Koelmiddelvulslang, Koelmiddelmeterpijp R134a R-12 R-22 Koelmiddelvulpijp met Meter voor Universele Auto Automative Airconditioning , B096Y5XTZH