Retourgoederen speelgoed, fotografie en sport

Veiling nr: 
3043

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:15
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1593

Ongeopend, SYMA Op afstand bestuurbare Jetski, 10 km/u, 40 minuten, 2,4 GHz, RC boot, raceboten, snelmotorboot, Q10, met 2 batterijen, alarm bij zwakke batterij, outdoor speelgoed, B083HTVQ99

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1594

Ongeopend, SYMA Op afstand bestuurbare Jetski, 10 km/u, 40 minuten, 2,4 GHz, RC boot, raceboten, snelmotorboot, Q10, met 2 batterijen, alarm bij zwakke batterij, outdoor speelgoed, B083HTVQ99

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1595

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SUPRENT Men's Nose Hair Trimmer USB-C Rechargeable Nose Hair, Ear Hair and Eyebrow Trimmer IPX7 Waterproof Wet/Dry Nose Hair Trimmer with Super Quiet Technology , B0BBLWB522

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1596

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SUPRENT Men's Nose Hair Trimmer USB-C Rechargeable Nose Hair, Ear Hair and Eyebrow Trimmer IPX7 Waterproof Wet/Dry Nose Hair Trimmer with Super Quiet Technology , B0BBLWB522

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1657

Ongebruikt, ok, OUTXE IJspakketten voor koelers - Groot - 10 x 13 inch, ruimtebesparend - Herbruikbare, langdurige, koude diepvriespakketten voor koelers en bakken, B09PYRYRC3

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1658

Ongebruikt, ok, OUTXE IJspakketten voor koelers - Groot - 10 x 13 inch, ruimtebesparend - Herbruikbare, langdurige, koude diepvriespakketten voor koelers en bakken, B09PYRYRC3

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
1662

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1663

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1664

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1676

Ongebruikt, ok. fowong magnetisch vliegengordijn, 170 x 240 cm, versterkte hordeur ideaal voor balkondeur, kelderdeur, terrasdeur, eenvoudige lijmmontage, boren niet nodig, kan niet worden ingekort, zwart, B08FLW3KNG

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1794

Ongebruikt, ok. KTM Dropout achterbordstandaard, B01BVB4N54

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1799

Ongeopend, Lancoon 2.5W Solar Fontein Pomp Kit met 4 verschillende sproeiers , B0872YF4D2

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1800

Ongeopend, Lancoon 2.5W Solar Fontein Pomp Kit met 4 verschillende sproeiers , B0872YF4D2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
1898

Ongebruikt, ok. Mat voor bootvloeren, EVA Teak Decking Pad, antislip EVA Teak Decking Sheet Bootvloeren Past op jacht- en RV-vloerplaten, B08T1T2HMF

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1979

2x ongeopend, Aofmee 6st Badbommen GeschenkenSet, Bomb Cosmetics Cadeauset, Bubble handgemaakte Badballen , B0869NB46Y

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1980

2x ongeopend, Aofmee 6st Badbommen GeschenkenSet, Bomb Cosmetics Cadeauset, Bubble handgemaakte Badballen , B0869NB46Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1981

Ongeopend, Spa Luxetique Spa Gift Basket, Vanilla Gift Baskets for Women, Luxury 15 Pcs Bath Gift Set, Relaxing at Home Bath Kit with Massage Oil, Bath Salt, Bubble Bath, B07TX69SNH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1982

Ongeopend, Spa Luxetique Spa Gift Basket, Vanilla Gift Baskets for Women, Luxury 15 Pcs Bath Gift Set, Relaxing at Home Bath Kit with Massage Oil, Bath Salt, Bubble Bath, B07TX69SNH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1983

Ongeopend, Spa Luxetique Spa Gift Basket, Vanilla Gift Baskets for Women, Luxury 15 Pcs Bath Gift Set, Relaxing at Home Bath Kit with Massage Oil, Bath Salt, Bubble Bath, B07TX69SNH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1984

Ongeopend, Spa Luxetique Spa Gift Basket, Vanilla Gift Baskets for Women, Luxury 15 Pcs Bath Gift Set, Relaxing at Home Bath Kit with Massage Oil, Bath Salt, Bubble Bath, B07TX69SNH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1985

Ongeopend, Spa Luxetique Spa Gift Basket, Vanilla Gift Baskets for Women, Luxury 15 Pcs Bath Gift Set, Relaxing at Home Bath Kit with Massage Oil, Bath Salt, Bubble Bath, B07TX69SNH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1986

Ongeopend, Spa Luxetique Spa Gift Basket, Vanilla Gift Baskets for Women, Luxury 15 Pcs Bath Gift Set, Relaxing at Home Bath Kit with Massage Oil, Bath Salt, Bubble Bath, B07TX69SNH

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1987

Ongebruikt, batterij te vervangen, Seva FC Barcelona sporthorloge,; B08N57RS32

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1988

Ongebruikt, batterij te vervangen, Seva FC Barcelona sporthorloge,; B08N57RS32

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1989

Ongeopend in seal, Institut Esthederm Sun Photo Regul felle zon 50ml, B01A89CGAO

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1990

Ongeopend in seal, Institut Esthederm Sun Photo Regul felle zon 50ml, B01A89CGAO

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1991

Ongeopend in seal, Institut Esthederm Sun Photo Regul felle zon 50ml, B01A89CGAO

Pagina's