Retourgoederen speelgoed, fotografie en sport

Veiling nr: 
3043

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:15
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1641

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Magene L508 fietsachterlicht, 5 verlichtingsmodi, type C, oplaadbaar, fietsverlichting, voor mountainbike, fiets, lange levensduur van de batterij, B0B9RWTXF2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1642

Ongeopend, ok, Mil-Tec swat heren Wandelschoen 46EU zwart, B0096NP3WM

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 71
Afgelopen
Kavel nr: 
1643

Ongebruikt, ok, Sun Will Verwarmde handschoenen, fietshandschoenen, 7,4 V, 2200 mAh, oplaadbare motorhandschoenen, elektronische artritis-handwarmer ,3XL , B07PBSWYJN

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1644

Ongebruikt, ok, Sun Will Verwarmde handschoenen, fietshandschoenen, 7,4 V, 2200 mAh, oplaadbare motorhandschoenen, elektronische artritis-handwarmer ,small , B07V6BNVG1

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1645

Ongebruikt, ok. Haus & Hof vogelbad balkon zwenkbaar vogelbad balkonreling stormbestendig Ø 30 cm x 16 cm hoog zwart vorstbestendig voerstation vogels kunststof/metaal, B09DCY3TJT

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1646

Ongebruikt, ok. Haus & Hof vogelbad balkon zwenkbaar vogelbad balkonreling stormbestendig Ø 30 cm x 16 cm hoog zwart vorstbestendig voerstation vogels kunststof/metaal, B09DCY3TJT

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1647

Ongebruikt, ok. HYLYUN Konijnenbak Toilethoek Toilethuis Konijnenkooi Kattenbak met duurzame schep voor kleine dieren Konijnen Cavia's, B09FJFXMZ8

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1648

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde sokken, 3,7 V 2600 mAh verwarmde sokken, oplaadbare batterijsokken, winter-katoenen sokken, voetwarmer , B0B4MTQ5RY

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1649

Ongeopend, ok, BellaGesundheit Solar Radio, AM/FM Portable Crank Radio, Dynamo Emergency Radio with 4000 mAh Rechargeable Battery, LED Torch, SOS Alarm, B08B33VRVC

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1650

Ongeopend, ok, BellaGesundheit Solar Radio, AM/FM Portable Crank Radio, Dynamo Emergency Radio with 4000 mAh Rechargeable Battery, LED Torch, SOS Alarm, B08B33VRVC

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 22
Afgelopen
Kavel nr: 
1651

Ongebruikt, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes,3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1652

Ongebruikt, ok springknopje opbergzakje defect, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1653

Lichte gebruikssporen, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1654

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, MOSTOP Campinglamp, 2 stuks, campinglamp, lantaarn, led, USB-oplaadbaar, waterdicht, 3 modi, powerbank, tentverlichting, B08FMP63JZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1655

Ongebruikt, volledig, ok, SEQUOIA OUTDOOR® Vlamloze kookbox
Campingfornuis zonder gas & vuur
Eten koken zone elektriciteit
RVS broodtrommel voor auto, camping, kantoor en noodgeval
Inclusief voorkant, handvat en 3 kookpads, B09ZVM2P2M

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1656

Ongebruikt, volledig, ok, Sinolofty 1,2 l roestvrij stalen campingpot, kookwaterkoker met deksel en handgreep, voor kamperen, wandelen, vissen, picknick, B08P38L233

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
1657

Ongebruikt, ok, OUTXE IJspakketten voor koelers - Groot - 10 x 13 inch, ruimtebesparend - Herbruikbare, langdurige, koude diepvriespakketten voor koelers en bakken, B09PYRYRC3

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1658

Ongebruikt, ok, OUTXE IJspakketten voor koelers - Groot - 10 x 13 inch, ruimtebesparend - Herbruikbare, langdurige, koude diepvriespakketten voor koelers en bakken, B09PYRYRC3

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1659

Ongeopend, ok. Sportneer Gewichtsmanchetten, verstelbare enkelgewichten set, voet-/polsgewicht manchetten, 1,0 kg tot 4,6 kg gewichten, 1 paar voor benen en armen, verpakking van 2 stuks voor fitness, wandelen, hardlopen,

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1660

Ongeopend, ok. Sportneer Gewichtsmanchetten, verstelbare enkelgewichten set, voet-/polsgewicht manchetten, 1,0 kg tot 4,6 kg gewichten, 1 paar voor benen en armen, verpakking van 2 stuks voor fitness, wandelen, hardlopen,

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1661

ongebruikt, ok. Umi - Oefening Fitnessbal Yoga Zwitserse bal met handpomp voor thuis en sportschool, blauw, 75cm, B07D54WT9Z

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
1662

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1663

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
1664

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1665

Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1666

Lichte gebruikssporen, ok. Eono - ANTI-SNAP Training Weerstandsbanden Set Compacte Trainingsbanden met Handvatten voor Mannen Vrouwen Schouder Benen Fitness Krachttraining Workout, B07W3T6GZW

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1667

Lichte gebruikssporen, ok. Eono - AB Wheel Abdominal Trainer Machine met kniekussen Comfortabele handgrepen voor thuis, voor training Schouderspieren Armspieren Dijbeenspieren, B07W7QWQ3H

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1668

Lichte gebruikssporen, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 4kg, B07D551G6M

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1669

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Jadfezy 4K WiFi-actiecamera Afstandsbediening Sportcamera met 20MP 170° waterdichte onderwatercamera 30M/98ft met 1350mAh-batterijen en montageaccessoires (J-7000 Pro), B09PWNY5VP

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1670

Lichte gebruikssporen, ok. Eono - Hula Hoop volwassen kinderen met schuim, fitness hoelahoep voor gewichtsverlies, 8 segmenten afneembare hoelahoep Geschikt voor fitness/sport 1,2 kg Oranje/grijs, B089NRNJHD

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
1671

Ongebruikt, ok. PROIRON Oefeningsfitnessbal Rood, anti-burst yogabal 55cm Zwangerschap Bevallingswerkbal met handpomp voor Home Gym Office, B07T5B2MZ1

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1672

Ongebruikt, ok. adidas Paddeltas Control Zwart/Wit, B07V2HM355

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1673

Ongebruikt, ok. SIYWINA Fitness Bal Zwangerschap Bal Yoga Oefening Bal Pilates Zwitserse Bal voor Zwangerschap Training Balans 55cm , B082WXXMSP

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1674

Ongebruikt, ok. Pets Automatische voedseldispenser en waterdispenser voor kleine honden, katten en huisdieren, B0B927T8YC

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1675

Ongebruikt, EZYDOG DFD reddingsvest Medium Rood
Reddingsvest, Varen, Hondvriendelijk, Paddle Board, Superieur drijfvermogen, Reddingsgreep , B002U5BV6U

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1676

Ongebruikt, ok. fowong magnetisch vliegengordijn, 170 x 240 cm, versterkte hordeur ideaal voor balkondeur, kelderdeur, terrasdeur, eenvoudige lijmmontage, boren niet nodig, kan niet worden ingekort, zwart, B08FLW3KNG

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1677

Ongebruikt, ok. PetSol Grote hondenkoelmat Waterproof Miracle Gel Extra Cool Pet Cooling Mat voor honden, katten en huisdieren voor binnen, buiten, tuin, auto en reizen - geen voorvriezen nodig 90cm x 50cm (grijs), B08W1H3QJQ

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1678

Ongebruikt, ok, compleet. KOPEKS Pet Carrier met afneembare wielen voor kleine en middelgrote honden en katten - Zwart Medium, B07KX5QJNF

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1679

Ongebruikt, ok, compleet. KOPEKS Pet Carrier met afneembare wielen voor kleine en middelgrote honden en katten - Zwart Medium, B07KX5QJNF

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1680

Ongebruikt, getest en werkend, compleet. PETKIT CYBERTAIL Fontein voor katten en honden, ultrastil, waarschuwing voor watertekort, slimme werkmodus, waterdispenser voor katten en honden-1.85L, B08BBZ3JYL