Retourgoederen speelgoed, fotografie en sport

Veiling nr: 
3043

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:15
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1761

Ongeopend, ChuerTech Elektrische Scooter Opbergtas voor Volwassenen, 4L Voorbuis Tas Scooter Stuur Tas Waterdicht, Motor Scooter , B08D8XVQP2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1762

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Running Light, Rechargeable USB LED Running Light, Sports, Waterproof, Lightweight Running Lamp, Adjustable Beam Angle, Perfect Light for Jogging , B0811YDR8R

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1763

Ongebruikt, ok, Drsn Fitness Swing Stick, handgemaakte versie van Fitness Swing Stick Geschikt voor spe- en schuderspiervorming, afslankende oefenvormen, training van een mooie houding, rood, B09MY5RSTG

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1764

Minieme gebruikssporen, ok, Drsn Fitness Swing Stick, handgemaakte versie van Fitness Swing Stick Geschikt voor spe- en schuderspiervorming, afslankende oefenvormen, training van een mooie houding, rood, B09MY5RSTG

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1765

Ongeopend, PARKTOOL cm-5.3 Kettingreinigingsapparaat, B07YWQYC83

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1766

Ongeopend, Bike Repair Kit, Luckits Punctie Reparatieset Fiets Band met Mini Fietspomp en Multifunctionele Hex Key Bike Tool Kit Fiets Reparatie , B09XV78Q28

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1767

Ongeopend, Bike Repair Kit, Luckits Punctie Reparatieset Fiets Band met Mini Fietspomp en Multifunctionele Hex Key Bike Tool Kit Fiets Reparatie , B09XV78Q28

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1768

Ongebruikt, PaNt Universele fietsbagagedrager, snelspanner, c, zwart aluminium paalhouder, 10 kg capaciteit, B0986Q3MJK , 34 x 12 cm

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1769

Ongebruikt, PaNt Universele fietsbagagedrager, snelspanner, c, zwart aluminium paalhouder, 10 kg capaciteit, B0986Q3MJK , 34 x 12 cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1770

Ongeopend, Taeku Fietspomp, draagbaar, voor fiets, luchtpomp, kleine pompen, presta- en Schrader-ventielen, voor racefiets en mountainbike, 120 psi, met kogelnaald, multifunctioneel, B0962RF98S

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1771

Ongeopend, Taeku Fietspomp, draagbaar, voor fiets, luchtpomp, kleine pompen, presta- en Schrader-ventielen, voor racefiets en mountainbike, 120 psi, met kogelnaald, multifunctioneel, B0962RF98S

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
1772

Ongebruikt, ok. NZI - Modulaire motorhelm Combi Duo 2 met binnenvizier (Sierra zwart/geel, XXL (61 cm), B094NBN25N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1773

2x Ongeopend, Speed rope , Yokawe Springtouwen voor fitness, speed-skipping-touw met mechanische teller, instelbaar , B08YP2ZNFS

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1774

2x Ongeopend, Speed rope , Yokawe Springtouwen voor fitness, speed-skipping-touw met mechanische teller, instelbaar , B08YP2ZNFS

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1775

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B07WGMYVHG

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1776

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B07WGMYVHG

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1777

Ongebruikt, ok. Lixada Ultra-Lichtgewicht Mountainbike Helm Fietsen Fietshelm Super Licht Integraal Sport Veiligheid Beschermende Helm, B0719M45J4

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1778

2x TOMSHOO Fietsbroeken Kleding Set Voor Heren Met 3D Gel Zeem, een Comfortabel en Zweetbestendig Zomer Fietspak, Small , B094FBH494

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1779

2x TOMSHOO Fietsbroeken Kleding Set Voor Heren Met 3D Gel Zeem, een Comfortabel en Zweetbestendig Zomer Fietspak, Small , B094FBH494

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1780

Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1781

Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1782

2x Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1783

Ongeopend, ROLY Heren T-shirt (pak van 5), sport, technisch T-shirt voor fitness of hardlopen, ademend, B087JX4Q5R

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1784

Ongeopend, ROLY Heren T-shirt (pak van 5), sport, technisch T-shirt voor fitness of hardlopen, ademend, B087JX4Q5R

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1785

Ongeopend, ROLY Heren T-shirt (pak van 5), sport, technisch T-shirt voor fitness of hardlopen, ademend, B087JX4Q5R

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1786

5 ongeopende verpakkingen van 20 stuks, Detox Foot Plasters , Deep Cleansing Foot Pads, Pack of 20 Spa Patch, Foot Plasters for Detoxifying, Bamboo Vital Pads Foot Plasters For Detox Feet, productiedatum 09-21 ( shelflife 2jaar) B0993F6XMZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1787

5 ongeopende verpakkingen van 20 stuks, Detox Foot Plasters , Deep Cleansing Foot Pads, Pack of 20 Spa Patch, Foot Plasters for Detoxifying, Bamboo Vital Pads Foot Plasters For Detox Feet, productiedatum 09-21 ( shelflife 2jaar) B0993F6XMZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1788

10x Ongeopend, BBF 08-02-2023, HelloSun Vitamin D3 Drops 1000 Iu or 1000 iu - 30 ml - High Dose and Economical - 1,110 Drops per Bottle - HelloShape , ingredients : MCT oil (coconut base), vitamin D3 (cholecaliferol) , B08T5SMZNJ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1789

10x Ongeopend, BBF 08-02-2023, HelloSun Vitamin D3 Drops 1000 Iu or 1000 iu - 30 ml - High Dose and Economical - 1,110 Drops per Bottle - HelloShape , ingredients : MCT oil (coconut base), vitamin D3 (cholecaliferol) , B08T5SMZNJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1790

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1791

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1792

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1793

2x Ongebruikt, ok, High Pulse Fasciaset incl. 2x Fasciabal, 1x Mini Fasciarol, 1x Duobal en Oefenposter - Combiset voor een gerichte, diep werkende massage van de fascia en de regeneratie van de spieren
L , B07MFZP89J

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1794

Ongebruikt, ok. KTM Dropout achterbordstandaard, B01BVB4N54

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1795

Ongebruikt, ok. Laken thermoskan voor 1L roestvrijstalen bevat 2 binnencontainers, B00UG93LJM

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1796

Ongebruikt, ok. Nooncrazy weerstandsbanden, verschillende niveaus weerstandsbanden met deuranker en handgrepen, fitnessbanden voor krachttraining, training, fysiotherapie, yoga voor mannen en vrouwen, B09KN6KDZJ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1797

Ongebruikt, ok. Nooncrazy weerstandsbanden, verschillende niveaus weerstandsbanden met deuranker en handgrepen, fitnessbanden voor krachttraining, training, fysiotherapie, yoga voor mannen en vrouwen, B09KN6KDZJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1798

Ongebruikt, ok. AGPTEK waterdichte regenponcho met capuchon, EVA wandelregencape met draagtas PU-materiaal voor kamperen, reizen, buitenactiviteiten, motor/fiets voor mannen en vrouwen, B07F37KZWW

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1799

Ongeopend, Lancoon 2.5W Solar Fontein Pomp Kit met 4 verschillende sproeiers , B0872YF4D2

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1800

Ongeopend, Lancoon 2.5W Solar Fontein Pomp Kit met 4 verschillende sproeiers , B0872YF4D2