Retourgoederen speelgoed, fotografie en sport

Veiling nr: 
3043

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:15
Aantal kavels: 
800 kavels
Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1321

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, mDesign - Schoenenrek voor 3 paar schoenen - opberger - aanpasbaar/ruimtebesparend/wandmodel - voor sportschoenen/trainingsschoenen en meer - brons -

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1322

Ongeopend, Pop-up voetbaldoelen, set van 2 draagbare kindervoetbalnetten voor tuintraining en teamspel,121x81 cm opvouwbaar rood/zwart doelset met draagtas inclusief mesh-balcompartiment , B08CRNRW5W

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1323

Ongeopend, Pop-up voetbaldoelen, set van 2 draagbare kindervoetbalnetten voor tuintraining en teamspel,121x81 cm opvouwbaar rood/zwart doelset met draagtas inclusief mesh-balcompartiment , B08CRNRW5W

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1324

Ongeopend, Pop-up voetbaldoelen, set van 2 draagbare kindervoetbalnetten voor tuintraining en teamspel,121x81 cm opvouwbaar rood/zwart doelset met draagtas inclusief mesh-balcompartiment , B08CRNRW5W

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1325

Ongeopend, Letskate Skateboard, 31 x 8 inch, compleet skateboards met dubbele kick, ABEC-9 kogellagers, 7-laags esdoornhout, longboard B09GXCBM6Z

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1326

Lichte gebruikssporen, onvolledig (zie foto), Walachia Vario Massive Model, B006ZVSXD4

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1327

Ongebruikt, volledig, ok, Condis Magnetische bouwstenen, 120 stuks, magneetspeelgoed voor kinderen, magneetbouwstenen, speelgoed, kinderspeelgoed, puzzel, cadeau, vanaf 2 3 4 5 6 7 jaar, B07WKW7847

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1328

Ongebruikt, volledig, ok, Condis Magnetische bouwstenen, 120 stuks, magneetspeelgoed voor kinderen, magneetbouwstenen, speelgoed, kinderspeelgoed, puzzel, cadeau, vanaf 2 3 4 5 6 7 jaar, B07WKW7847

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1329

Ongebruikt, volledig, ok, Condis Magnetische bouwstenen, 120 stuks, magneetspeelgoed voor kinderen, magneetbouwstenen, speelgoed, kinderspeelgoed, puzzel, cadeau, vanaf 2 3 4 5 6 7 jaar, B07WKW7847

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1330

Ongebruikt, volledig, ok, Condis Magnetische bouwstenen, 120 stuks, magneetspeelgoed voor kinderen, magneetbouwstenen, speelgoed, kinderspeelgoed, puzzel, cadeau, vanaf 2 3 4 5 6 7 jaar, B07WKW7848

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1331

Ongeopend, 3D Dinosaurus Speelgoed STEM Set, 7 STKS Dinosaurus Figuren met 30 Stuk 3D Legpuzzels, Realistische Grote Dinosaurus Wereld voor Peuter Kinderen Voorschoolse Leren Educatief , B098FD7L7S

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1332

Ongeopend, 3D Dinosaurus Speelgoed STEM Set, 7 STKS Dinosaurus Figuren met 30 Stuk 3D Legpuzzels, Realistische Grote Dinosaurus Wereld voor Peuter Kinderen Voorschoolse Leren Educatief , B098FD7L7S

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
17
Hoogste bod: 
€ 115
Afgelopen
Kavel nr: 
1333

Ongebruikt, volledig, ok, SuSenGo Lego bouwstenen Titanic 1021-delige blokmodelbouwset, B01NARCK9H

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1334

3x Ongeopend, 15 stuks mandala-sjablonen, A4 mandala-schildersjablonen, herbruikbare sjablonen, sjablonen voor het schilderen/spuiten/kleuren , B09Y5KY2GH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1335

3x Ongeopend, 15 stuks mandala-sjablonen, A4 mandala-schildersjablonen, herbruikbare sjablonen, sjablonen voor het schilderen/spuiten/kleuren , B09Y5KY2GH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1336

3x Ongeopend, 15 stuks mandala-sjablonen, A4 mandala-schildersjablonen, herbruikbare sjablonen, sjablonen voor het schilderen/spuiten/kleuren , B09Y5KY2GH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1337

Ongebruikt, ok,, H&B Premium schilderset Deluxe 145-delige verfdoos Waterverfdoos Kleurpotloden Waskrijtjes Borstel Aluminium koffer, B07VPSWKCB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1338

Ongebruikt, ok,, H&B Premium schilderset Deluxe 145-delige verfdoos Waterverfdoos Kleurpotloden Waskrijtjes Borstel Aluminium koffer, B07VPSWKCB

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
1339

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
1340

Gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1341

Ongebruikt , ok, ROBUD Poppenhuis houten poppenvilla meisjes speelset met meubels en accessoires meubels 3 speelniveausROBUD Poppenhuis houten poppenvilla meisjes speelset met meubels en accessoires meubels 3 speelniveaus , B092ZF4YPR

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1342

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS260 opvouwbare drone met wifi-camera 1080P HD, RC Quadrocopter met 2 batterijen lange vliegtijd, app bestuurd live video, tap-Fly headless modus fotodrone incl. tas voor kinderen beginners spel, B09CCTTZQX

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
1343

Intensieve Gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS260 opvouwbare drone met wifi-camera 1080P HD, RC Quadrocopter met 2 batterijen lange vliegtijd, app bestuurd live video, tap-Fly headless modus fotodrone incl. tas voor kinderen beginners spel, B09CCTTZQX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1344

Ongeopend, Joycruise Skateboard, 31"x 8" Standard Skateboard for Kids Adult & Teens, 7 Layer Canadian Maple Deck Double Kick Concave Skateboards with All-in-One Skate Tool , graffiti-print , B09MVTWRVX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1345

Ongeopend, Joycruise Skateboard, 31"x 8" Standard Skateboard for Kids Adult & Teens, 7 Layer Canadian Maple Deck Double Kick Concave Skateboards with All-in-One Skate Tool , graffiti-print , B09MVTWRVX

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1346

Ongeopend, WeSkate Skateboard voor beginners, 55cm , compleet, APE7 lagers, mini cruiser, skateboard van kunststof en LED-wielen , B086WK5NMW

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1347

Ongeopend, WeSkate Skateboard voor beginners, 55cm , compleet, APE7 lagers, mini cruiser, skateboard van kunststof en LED-wielen , B086WK5NMW

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1348

Ongebruikt, volledig, ok, FUNWHOLE Treinstation Bouwstenenset met verlichting - Steampunk Treinstation LED-lichtbouwset 1843-delig voor volwassenen en tieners, B0B92ZP5H6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1349

Ongebruikt, ok, Gogokids Zwemvest voor peuters, armbanden voor kinderen Zwemvest met schouderharnas Baby drijvers Zwemtrainingsjack voor 2-6 jaar oude jongens meisjes, 30-50lbs (14-23kg), B083TYBGCJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1350

Ongebruikt, ok, Gogokids Zwemvest voor peuters, armbanden voor kinderen Zwemvest met schouderharnas Baby drijvers Zwemtrainingsjack voor 2-6 jaar oude jongens meisjes, 30-50lbs (14-23kg), B083TYBGCJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1351

Ongebruikt, ok, Gogokids Zwemvest voor peuters, armbanden voor kinderen Zwemvest met schouderharnas Baby drijvers Zwemtrainingsjack voor 2-6 jaar oude jongens meisjes, 30-50lbs (14-23kg), B083TYBGCJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1352

Ongebruikt, ok, Gogokids Zwemvest voor kinderen - Baby Folat Zwemtrainingsjack Peuter Bouyancy Badpak Badmode voor 4-6 jaar Baby Kids, B087ND62W8

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1353

Ongebruikt, ok, Gogokids Zwemvest voor kinderen - Baby Folat Zwemtrainingsjack Peuter Bouyancy Badpak Badmode voor 4-6 jaar Baby Kids, B087ND62W8

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1354

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Kinderen Smart Watch Phone - IP67 Waterdicht Smartwatch Jongens Meisjes met Touch Screen 5 Games Camera Alarm SOS Call - Telefoonhorloge Digitaal Polshorloge voor 3-13 jaar (blauw), B08GKNNPKD

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1355

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Kinderen Smart Watch Phone - IP67 Waterdicht Smartwatch Jongens Meisjes met Touch Screen 5 Games Camera Alarm SOS Call - Telefoonhorloge Digitaal Polshorloge voor 3-13 jaar (blauw), B08GKNNPKD

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1356

Ongebruikt, Getest en werkend, NAIXUES Smartwatch Women's Fitness Tracker Fitness Watch with Heart Rate Monitor Sleep Monitor IP68 Waterproof Smart Watch Sports Watch Activity Tracker Pedometer Stopwatch Fitness Watch Women for iOS Android, B0986NXBTZ

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1357

Ongeopend, ok, COOKY.D Kids Badjas Jongens Meisjes Zachte Flanellen Dierlijke Hooded Badjas voor 3-5 Jaar 95-115cm, B07Q7NT5TY

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1358

Ongeeopend, COOKY.D Unisex Baby Toddler Kids Animal Hooded Cotton Shower Beach Bath Towel , 0-6 Years Old, 90x90cm, Grey , B0822MKJ9P

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1359

Ongeeopend, COOKY.D Unisex Baby Toddler Kids Animal Hooded Cotton Shower Beach Bath Towel , 0-6 Years Old, 90x90cm, Brown , B0822MTC3R

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1360

Ongebruikt, ok, Gogokids Zwemvest (L)- Baby Folat Swim Training Jacket Peuter Bouyancy Badpak Badmode voor 7-9 jaar Baby Kids, B087N3798J