Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
606

Ongebruikt, ok, Handdoekhouder 40 cm Zelfklevend Zonder Boren Handdoekhouder Roestvrij Staal Handdoekenrek Badkamer, B07VVWPPW3

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
607

Ongebruikt, ok, Turbionaire badkamervenrilator, 100 SW vacuüm, dubbele zuiging en voorzijde, 100 mm, wit, standaard voor badkamer, keuken, niet-terugkeerventiel, bescherming IPX4, B08T5W9MZK

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
641

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Bidet douche toilet, warmwaterbidet afbeelding opzetstuk wc-bril Smartbidet , B0825XXT6G

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
642

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
643

Ongebruikt, volledig, ok, Ybaymy Wandsteungreep roestvrij staal douche toilet handvat toilet badkamer steungreep inklapbare handgreep antislip wandmontage voor gehandicapte ouderen geribbelde veiligheid gehandicapte handgrepen, B08PPC4FBJ

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
644

Ongebruikt, vijzen en pluggen ontbreken, ok, Ybaymy Wandsteungreep roestvrij staal douche toilet handvat toilet badkamer steungreep inklapbare handgreep antislip wandmontage voor gehandicapte ouderen geribbelde veiligheid gehandicapte handgrepen, B08PPC4FBJ

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
645

Ongeopend, licht beschadigde verpakking , PEALOV Wc Handgreep met poten, anti-slip, barrièrevrije armleuning voor ouderen en zwangere vrouwen, handgreep met een lichtgevende ring, 180 ° horizontaal of 90 ° verticaal draaibaa

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
646

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
647

Ongeopend, PEALOV Douche Handgrepen, Douche Handgreep Voor Ouderen, L-vormige Badkamer Veiligheid Leuning, Antislip RVS Leuning Met Licht Ring En Lichtgevende Deeltjes 60*40cm, B09CD1X85S

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
648

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
649

Startbod:
€ 9
€ 11
Kavel nr:
650

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
651

Ongebruikt, volledig, ok, PGFUN doucheset met slang en houder - 5 straalsoorten regendouche douche-douchekraan doucheset met hoofddouche doucheslang voor de badkamer, douchestang met zeepschaal, B0828XPY3H

Startbod:
€ 6
€ 17
Kavel nr:
652

Startbod:
€ 4
€ 17
Kavel nr:
653

Lichte gebruikssporen, volledig, ok, PGFUN doucheset met slang en houder - 5 straalsoorten regendouche douche-douchekraan doucheset met hoofddouche doucheslang voor de badkamer, douchestang met zeepschaal, B0828XPY3H

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
679

Ongebruikt, volledig, ok, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
680

Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR

Startbod:
€ 13
€ 57
Kavel nr:
681

Ongeopend, Elektrische doorstroomboiler, mini 5500 W, instant boiler, IPX4 waterdicht, met led-display en douchekop, thermostatische doorstroomboiler, voor badkamer, keuken, EU-stekker, 220 V, B0BD52NNDW

Startbod:
€ 13
€ 61
Kavel nr:
682

Startbod:
€ 8
€ 28
Kavel nr:
687

Ongebruikt, ok, Badhanddoekrek, wandgemonteerde badkamerplank Hotel handdoekhouder, geborsteld nikkel, B07PRZ5GZ9

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
688

Ongeopend, in seal, ok, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR

Startbod:
€ 10
€ 22
Kavel nr:
692

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, , ok, Artbath 12 inch regendouchekop set vierkant roestvrij staal douchelichaam extra grote spary wand- of plafondmontage vaste douchekop, chroom, B01I8AVE5S

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
693

Ongeopend, MAGT douchekop regendouche douchekop 3 kleuren LED (groen = koud, blauw = lauw, rood = warm ), ca 13cm vierkant , geen batterijen nodig, B07V6P7FMN

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
694

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
695

Ongeopend, licht beschadigde doos, Douchekop, douchekop 260 mm, premium doucheset massagedouche voor spa (chroom), B08SLB2BWG