Ongebruikt, ok, Handdoekhouder 40 cm Zelfklevend Zonder Boren Handdoekhouder Roestvrij Staal Handdoekenrek Badkamer, B07VVWPPW3
Ongebruikt, ok, Turbionaire badkamervenrilator, 100 SW vacuüm, dubbele zuiging en voorzijde, 100 mm, wit, standaard voor badkamer, keuken, niet-terugkeerventiel, bescherming IPX4, B08T5W9MZK
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Bidet douche toilet, warmwaterbidet afbeelding opzetstuk wc-bril Smartbidet , B0825XXT6G
Ongebruikt, volledig, ok, Ybaymy Wandsteungreep roestvrij staal douche toilet handvat toilet badkamer steungreep inklapbare handgreep antislip wandmontage voor gehandicapte ouderen geribbelde veiligheid gehandicapte handgrepen, B08PPC4FBJ
Ongebruikt, vijzen en pluggen ontbreken, ok, Ybaymy Wandsteungreep roestvrij staal douche toilet handvat toilet badkamer steungreep inklapbare handgreep antislip wandmontage voor gehandicapte ouderen geribbelde veiligheid gehandicapte handgrepen, B08PPC4FBJ
Ongeopend, licht beschadigde verpakking , PEALOV Wc Handgreep met poten, anti-slip, barrièrevrije armleuning voor ouderen en zwangere vrouwen, handgreep met een lichtgevende ring, 180 ° horizontaal of 90 ° verticaal draaibaa
Ongeopend, PEALOV Douche Handgrepen, Douche Handgreep Voor Ouderen, L-vormige Badkamer Veiligheid Leuning, Antislip RVS Leuning Met Licht Ring En Lichtgevende Deeltjes 60*40cm, B09CD1X85S
Ongebruikt, volledig, ok, PGFUN doucheset met slang en houder - 5 straalsoorten regendouche douche-douchekraan doucheset met hoofddouche doucheslang voor de badkamer, douchestang met zeepschaal, B0828XPY3H
Lichte gebruikssporen, volledig, ok, PGFUN doucheset met slang en houder - 5 straalsoorten regendouche douche-douchekraan doucheset met hoofddouche doucheslang voor de badkamer, douchestang met zeepschaal, B0828XPY3H
Ongebruikt, volledig, ok, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR
Ongeopend, Elektrische doorstroomboiler, mini 5500 W, instant boiler, IPX4 waterdicht, met led-display en douchekop, thermostatische doorstroomboiler, voor badkamer, keuken, EU-stekker, 220 V, B0BD52NNDW
Ongebruikt, ok, Badhanddoekrek, wandgemonteerde badkamerplank Hotel handdoekhouder, geborsteld nikkel, B07PRZ5GZ9
Ongeopend, in seal, ok, Grünblatt WC-bril 515153 voor Duravit Starck 3, hoogwaardig materiaal Duroplast, metalen scharnieren met hydrulische softclose, wit, B07NTZBNZR
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, , ok, Artbath 12 inch regendouchekop set vierkant roestvrij staal douchelichaam extra grote spary wand- of plafondmontage vaste douchekop, chroom, B01I8AVE5S
Ongeopend, MAGT douchekop regendouche douchekop 3 kleuren LED (groen = koud, blauw = lauw, rood = warm ), ca 13cm vierkant , geen batterijen nodig, B07V6P7FMN
Ongeopend, licht beschadigde doos, Douchekop, douchekop 260 mm, premium doucheset massagedouche voor spa (chroom), B08SLB2BWG