8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, licht beschadigde doos, Uten Naaimachine 2685A, elektronisch, vrije arm met 200 steken, voor professionele beginners, doe-het-zelfliefhebbers, naaimachine,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongeopend in vacuum, Becozof Vloerkleed, hoogpolig, van imitatiebont, microvezel, pluizig tapijt, loper, antislip, onderkant, wasbaar, 160 x 230 cm, zwart , B09PQW8KPP
Ongebruikt, volledig, ok, Wolf Guard WT4R-W03 2.4G WiFi + 4G 3G GSM Draadloze Inbraakbeveiliging Home Alarm Kit Tuya Smartlife App Google & Alexa, B0B5MZRTFS
Ongeopend, KDL Heimat 7 inch RFID video deurbel intercom 3 monitoren met 1 IR camera nachtzicht 800 x 480 hoge resolutie voor multi apartments/gezinnen, B07RKW76KF
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Brihard Zakelijke Elektronische Kluis - 40x38x38cm Safety Box met Digitaal Keypad Slot LED- Screen en Uitneembare Plank - Code-Kluis , B08FCJSXYF
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking , Brihard Business XXL Safe/kluis - Grote veiligheids-kluis 73x40x36cm - Veilige opbergplek voor kantoor - Key lock safe, 2 verstelbare planken , 27 kg, B08BLS6HWR
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07DVXDMBQ
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07L3DKRWP
Lichte gebruikssporen, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGG3YHW
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGD67LC
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX2
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX3
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX4
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX5
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense Koolmonoxide Alarmdetector, 10 jaar Batterij Digitaal Display CO Alarm Detector met Peak Value Memory, Voldoet aan EN 50291 Standard, XC04, B09YLND5TS
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 3 , B09H5PRXVK
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, ok, set v 6 X-Sense Verbindingsbare gecombineerde rook- en koolmonoxidemelder met LCD-scherm en batterij van 10 jaar, SC07-W, set van 6 , B09H5X7PHZ
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD20 (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, ok, set v 3 X-Sense Wireless Interlinked Combination Smoke Alarm and Carbon Monoxide Detector with LCD Display & 10-Year Battery, SC07-W, Link+, 3-Pack