8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Davaon Pro Ratchet Telescopische takkenschaar.Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D