Ongebruikt, ok, Torenventilator, stille, veilige bladloze torenventilator, 90° oscillatie, 10 snelheden, 9 uur timer, staande ventilator met afstandsbediening , B0B1ZNHZFN
Ongebruikt, getest en werkend, ok, PROUS Luchtverhitter, 800W ruimteverwarmer met 2 modi, meerdere bescherming, 30° omhoog en omlaag zwenkbaar, elektrische verwarming voor kantoor, slaapkamer, woonkamer, B0BG5C3M7X
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A
Ongebruikt, getest en werkend, ok, LVYUAN Omvormer 2500 W / 5000 W Tip 12 V 230 V Spanningsomvormer Afstandsbediening LCD 4 USB, B08FTF7GQ3
Ongebruikt, getest en werkend, ok, KUIDAMOS Hand membraanpomp, compact ontwerp vuil water transfer mariene pomp zelfaanzuigende handpomp handmatige lenspomp met antislip handvat voor scheepswerf, B09G2TB14M
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2000 W, 9 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 410 × 240 × 625 mm, B09ZL8CGRN