Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

3042

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 40
€ 100
Kavel nr:

Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Jimmy H9 Pro Flexibele draadloze elektrische bezem, verwijderbare batterij, 600 W, 200 AW en 25 Kpa vermogen, autonomie 80 minuten, intelligent LED-display, HEPA-filter en laadstation, B091FPP18Z

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
96

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
147

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
148

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
149

Startbod:
€ 4
€ 10
Kavel nr:
150

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
151

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
158

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, DN DENNOV Handstofzuiger (Britse stekker - gratis adapter naar Europees) Snoerloze 9000Pa 14.8V Lithium Powered Moeiteloze reiniging Handstofzuiger Nat Droog Stofzuiger Lichtgewicht en geluidsarm, B08FJ8113V

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
212

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Yuriko Draadloze handstofzuiger, mini draagbare autostofzuiger, 4000mAh oplaadbaar Sterk Krachtige zuigkracht Geluidsarm Lichtgewicht droge stofzuiger voor thuiskantoor Auto Huisdierhaar, B09B2878BD

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
382

KENVOR Borstel compatibel met Dyson V7, V8, V10, V11, V15, accessoires voor vloerborstels met directe aandrijving en 4 ledlampen voor laagpolige tapijten en harde vloeren

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
383

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL132

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
384

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL133

Startbod:
€ 12
€ 35
Kavel nr:
488

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, 2de zuigstand defect, originele verpakking ontbreekt, VONROC Nat- en droogzuiger - 1400W – Inschakelautomaat - Blaasfunctie – 20L RVS tank – 3m slang - 6m stroomkabel, B09841MRQ6

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
851

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
852

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
853

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech [Officieel] Vlog-Pocket 2 3-assige stabilisator voor smartphones, opvouwbaar draagbaar carddanisch compact formaat voor iPhoneX/XS/XR/11/12Pro Max Mini, Samsung.B089KF98Y10