Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Jimmy H9 Pro Flexibele draadloze elektrische bezem, verwijderbare batterij, 600 W, 200 AW en 25 Kpa vermogen, autonomie 80 minuten, intelligent LED-display, HEPA-filter en laadstation, B091FPP18Z
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, URAQT Handstofzuiger, 8500PA Krachtige Stofzuigers, 120W Auto Stofzuiger, Draagbare stofzuiger, USB Oplaadbare Stofzuiger Nat/Droog, B08L7VKH54
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, DN DENNOV Handstofzuiger (Britse stekker - gratis adapter naar Europees) Snoerloze 9000Pa 14.8V Lithium Powered Moeiteloze reiniging Handstofzuiger Nat Droog Stofzuiger Lichtgewicht en geluidsarm, B08FJ8113V
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Yuriko Draadloze handstofzuiger, mini draagbare autostofzuiger, 4000mAh oplaadbaar Sterk Krachtige zuigkracht Geluidsarm Lichtgewicht droge stofzuiger voor thuiskantoor Auto Huisdierhaar, B09B2878BD
KENVOR Borstel compatibel met Dyson V7, V8, V10, V11, V15, accessoires voor vloerborstels met directe aandrijving en 4 ledlampen voor laagpolige tapijten en harde vloeren
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL132
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, KENVOR Elektrische borstel compatibel met Dyson V7 / V8 / V10 / V11, vloerborstel vloermondstuk voor tapijten en harde vloeren, grijs, B09JSCL133
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, 2de zuigstand defect, originele verpakking ontbreekt, VONROC Nat- en droogzuiger - 1400W – Inschakelautomaat - Blaasfunctie – 20L RVS tank – 3m slang - 6m stroomkabel, B09841MRQ6
Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech [Officieel] Vlog-Pocket 2 3-assige stabilisator voor smartphones, opvouwbaar draagbaar carddanisch compact formaat voor iPhoneX/XS/XR/11/12Pro Max Mini, Samsung.B089KF98Y10