Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Mini-cirkelzaag 705W, ENVENTOR-cirkelzaag 3500 RPM met lasergeleider, max. zagen: 42,8 mm (90°) & 20 mm (45°), 6 bladen geschikt voor 115 mm (24T&60T) voor het zagen van tegels, kunststof, metaal en hout, B0B58WJVWZ
Intense gebruikssporen, getest en werkend, laser defect, GALAX PRO cirkelzaag Merge. 1400 watt, B07QLC1W7J
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, G LAXIA cirkelzaag, 20 V 2,0 Ah accu-handcirkelzaag met oplader en 2 stuks 165 zaagblad (24T/48T), 0 ° tot 45 ° schuine sneden, 5000 omw/min, snijden 90 ° (65 mm), 45 ° (43 mm), B08FX4NKW9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, laser deefect, G LAXIA cirkelzaag, 20 V 2,0 Ah accu-handcirkelzaag met oplader en 2 stuks 165 zaagblad (24T/48T), 0 ° tot 45 ° schuine sneden, 5000 omw/min, snijden 90 ° (65 mm), 45 ° (43 mm), B08FX4NKW9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, 2.0 Ah batterij ipv 4,0 Ah, Galax Pro T0102 reciprozaag en minicirkelzaag, accu 20 V, reciprozaag, variabele snelheid, cirkelzaag met lasermessen 115 mm, hoek 90 graden en 45 graden, inclusief accu en oplader, B07WSZRHBY
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, GALAX PRO 20 V-systeem accu-reciprozaag met accu en oplader, 3 zaagbladen voor hout, 2 zaagbladen voor metaal, slaglengte 22 mm accuzaag voor het zagen van hout, kunststof zagen, B08KXPZFX4
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, ok, ENVENTOR Mini-cirkelzaag, 580 W 4000 RPM compacte elektrische cirkelzaag met 3 bladen (85 mm), lasergeleider, schaalliniaal, puur koperen motor Mini-zaag voor hout, zacht metaal, tegels, kunststof snoer, B09S636JHQ
Ongeopend, 3x pack van 4 Morobor 400 mm aluminium mat koperkleurige kastgrepen, vingerrand trek verborgen kast handvat ,onzichtbare meubelstrip,B09HKVG846
Minieme gebruikssporen, werklichtje defect, , getest en werkend, volledig, G LAXIA cirkelzaag, 20 V 2,0 Ah accu-handcirkelzaag met oplader en 2 stuks 165 zaagblad (24T/48T), 0 ° tot 45 ° schuine sneden, 5000 omw/min, snijden 90 ° (65 mm), 45 ° (43 mm), B08FX4NKW9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Mini-cirkelzaag 705W, ENVENTOR-cirkelzaag 3500 RPM met lasergeleider, max. zagen: 42,8 mm (90°) & 20 mm (45°), 6 bladen geschikt voor 115 mm (24T&60T) voor het zagen van tegels, kunststof, metaal en hout, B0B58WJVWZ