8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, Auralum Douchepanelen Hydromassage Douchekolom met led-verlichting Douchepaneelset in Roestvrij Staal 304 met Mengkraan 5 Functies voor Badkamer B07TCN9999
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, volledig, ok, ZUNTO Handdoekhouder Dubbele Handdoekstang Roestvrij Staal 60cm handdoekhouder Wandmontage, Chroom, B07HCDP2MH
Ongebruikt, ok, MCTECH® Douchekruk, douchestoel, badkruk, in hoogte verstelbaar, 360 graden draaibaar, douche-hulp, douchestoel van aluminium en kunststof B0713XHPLD
Ongebruikt, ok, KMINA - Toiletframe met Armen, Toiletveiligheidsrail voor Ouderen, Toilet Frame Support, Frame voor Toilet, Veiligheidsrails Toilet, Handgrepen Toiletrail, Toiletframes voor Gehandicapten , 8436584360490
Ongebruikt, ok, KMINA - Toiletframe met Armen, Toiletveiligheidsrail voor Ouderen, Toilet Frame Support, Frame voor Toilet, Veiligheidsrails Toilet, Handgrepen Toiletrail, Toiletframes voor Gehandicapten , 8436584360490
Ongebruikt, ok, KMINA - Toiletframe met Armen, Toiletveiligheidsrail voor Ouderen, Toilet Frame Support, Frame voor Toilet, Veiligheidsrails Toilet, Handgrepen Toiletrail, Toiletframes voor Gehandicapten , 8436584360490
Ongebruikt, ok, KMINA - Toiletframe met Armen, Toiletveiligheidsrail voor Ouderen, Toilet Frame Support, Frame voor Toilet, Veiligheidsrails Toilet, Handgrepen Toiletrail, Toiletframes voor Gehandicapten , 8436584360490
Ongebruikt, ok, PEPE - Toiletverhoger 15 cm met Deksel, Verhoogde Toiletbril Ouderen, WC Verhoger, Toiletverhoger voor Handicap, Verhoogde Toiletbril Lifter, Raised Toilet Seat , B095Z39CJC
Ongebruikt, ok, PEPE - Toiletverhoger 15 cm met Deksel, Verhoogde Toiletbril Ouderen, WC Verhoger, Toiletverhoger voor Handicap, Verhoogde Toiletbril Lifter, Raised Toilet Seat , B095Z39CJC
Ongebruikt, ok, PEPE - Toiletverhoger 15 cm met Deksel, Verhoogde Toiletbril Ouderen, WC Verhoger, Toiletverhoger voor Handicap, Verhoogde Toiletbril Lifter, Raised Toilet Seat , B095Z39CJC
Ongebruikt, volledig, PEPE - Verhoogde toiletbril voor volwassenen met armleuning (10 cm hoogte), verhoogde toiletbril met deksel, verhoogde toiletbril voor volwassenen Postoperatief, verhoogde toiletbril, verhoogde toiletbril, wit, B0987MCWYZ
Ongebruikt, volledig, PEPE - Verhoogde toiletbril voor volwassenen met armleuning (10 cm hoogte), verhoogde toiletbril met deksel, verhoogde toiletbril voor volwassenen Postoperatief, verhoogde toiletbril, verhoogde toiletbril, wit, B0987MCWYZ
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking, PEPE - Opvouwbare Handgreep voor Toilet (x1 eenheid), Badgreep voor Ouderen, Handgrepen voor Toilet, Opvouwbare Toiletrails, Badhandvat voor Senioren, B09DT6KKN8
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking, PEPE - Opvouwbare Handgreep voor Toilet (x1 eenheid), Badgreep voor Ouderen, Handgrepen voor Toilet, Opvouwbare Toiletrails, Badhandvat voor Senioren, B09DT6KKN8
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Cooeco Doucheplank om op te hangen, roestvrij stalen douchemand voor het ophangen aan de glazen douchewand, met haak voor frameloze glazen deur, B09XMJV235
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, mDesign - Droogrek - kledingdroger - groot/vrijstaand/verticale opslag/inklapbaar - zwart , B084BX8YMW
Ongeopend, mDesign - Doucherek - voor bevestiging deur douchecabines en badkamers - - deurbevestiging/hangende douchemanden en haken - satijn, B07DLG9N8B
Ongeopend, mDesign - Doucherek - voor bevestiging deur douchecabines en badkamers - - deurbevestiging/hangende douchemanden en haken - satijn, B07DLG9N8B
Ongebruikt, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH
Ongeopend, ONYXONE® Wandrek, set van 2, gelakt, hitte- en vochtbestendig, met handdoekhouder, hout wit en frame goud geel, 15.3D x 40W x 7H centimeter, B09525TQMF
Ongeopend, ONYXONE® Wandrek, set van 2, gelakt, hitte- en vochtbestendig, met handdoekhouder, hout wit en frame goud geel, 15.3D x 40W x 7H centimeter, B09525TQMF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ipotools MIG-160ER Inverter-lasapparaat, MIG/MAG-beschermgas, 160 ampère, ook geschikt voor flux/vuldraad en elektroden, E-hand, digitaal display, IGBT-technologie, 230 V, B08K96PXG2
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ipotools MIG-160ER Inverter-lasapparaat, MIG/MAG-beschermgas, 160 ampère, ook geschikt voor flux/vuldraad en elektroden, E-hand, digitaal display, IGBT-technologie, 230 V, B08K96PXG2
Ongeopend, ok, Ipotools Supertig-200DI Tig-lasapparaat, AC/DC, 200 ampère, volledig digitaal, inverterlasapparaat, inclusief HF-ontsteking, pulsfunctie, MMA, IGBT , B01LZPSI9K
Ongopened, licht beschadigde verpakking, Installatiesysteem vrijstaand inbouwreservoir met spoelbuis met Bedieningsplaat Drukplaat Frontbediening externe geurafzuiging uitvoering geschikt, B07RYMP83K
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, SFA 0015, 220 V, SFA Sanibroyeur Silence Sanipro XR Vermaler voor de Badkamer 0015, 3308811298010
Ongeopend, Toiletzitting Bidet met zelfreinigende dubbele spuitstukken, niet-elektrisch Separate reiniging achterkant en ladydouche natuurlijke waterspray, zachte gesloten toiletbril gecombineerd toilet bidet, eenvoudige doe-het-zelf-installatie (D-vorm) , B089KG613S
Ongebruikt, ok, DEXI Chenille Badmat 60 x 110 cm, antislip, zachte badmat, machinewasbaar, microvezel, absorberend, voor badkamer, lichtgrijs, B08CXNRM2C
Ongebruikt, ok, DEXI Badmat 60 x 90 cm, antislip, zacht badkamertapijt, waterabsorberende badmat, machinewasbaar, badmat voor douche, bad en toilet, beige, B08CXCXMB4
Ongebruikt, ok, DEXI Badmat 60 x 90 cm, antislip, zacht badkamertapijt, waterabsorberende badmat, machinewasbaar, badmat voor douche, bad en toilet, beige, B08CXCXMB4
Ongebruikt, volledig, ok, Cecipa keukenkraan met intrekbare douchekopslang, 360° draaibare keukenkraan, met 2 functies voor warm en koud water voor de keuken, B07QMMKZ4D