Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ipotools MIG-160ER Inverter-lasapparaat, MIG/MAG-beschermgas, 160 ampère, ook geschikt voor flux/vuldraad en elektroden, E-hand, digitaal display, IGBT-technologie, 230 V, B08K96PXG2
Ongeopend, ok, Ipotools Supertig-200DI Tig-lasapparaat, AC/DC, 200 ampère, volledig digitaal, inverterlasapparaat, inclusief HF-ontsteking, pulsfunctie, MMA, IGBT , B01LZPSI9K
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y