Ongeopend, beschadigde doos, product ok, Genmitsu 3020-PRO MAX CNC-frees/graveermachine voor metaal, hout enz., GRBL-bediening, met eindschakelaars en noodstop, XYZ werkbereik 300 x 200 x 72 mm , B09KTV13TY
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y