8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Davaon Pro Ratchet Telescopische takkenschaar.Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D