8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, ComSaf glazen opbergdoos met houten deksel (50 oz), doorzichtige voedselopslagcontainer met verzegelende bamboe deksel voor noedels, meel, ontbijtgranen, rijst, suiker, thee, koffie, set van 3, B08C565DRV
Ongebruikt, volledig, ok, ComSaf glazen opbergdoos met houten deksel (50 oz), doorzichtige voedselopslagcontainer met verzegelende bamboe deksel voor noedels, meel, ontbijtgranen, rijst, suiker, thee, koffie, set van 3, B08C565DRV
Ongebruikt, ok, geen verpakking, mDesign kunstoffen opbergdoos, handige schoenendozen met lade – kunststoffen opbergdoos voor schoenen – handige lade doos voor schoenen – set van 2 – transparant, B088P6JSCQ
Ongeopend, licht beschadigde doos, mDesign - Multifunctionele opbergmand - draadmand/flexibele bergruimte - metaaldraad/open voorkant/met handvatten - pc grafiet - per 2 stuks verpakt, 30.5 x 25.4 x 19.7 cm
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, mDesign - kleine opbergbox - transparant/met deksel - Doorzichtig - per 6 stuks verpakt , B07BSVVJQ6 , 17,2 x 14,0 x 9,6 cm
Ongebruikt, volledig, Ejoyous auto universele trek- en drukhulzenset Bushlagerverwijdering inbrenggereedschapset, 36-delige buslager pers trekhulsset voor auto voertuig LCV reparatie in garage, B08FRF6VGP
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR