8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, licht beschadigde doos, Uten Naaimachine 2685A, elektronisch, vrije arm met 200 steken, voor professionele beginners, doe-het-zelfliefhebbers, naaimachine,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongeopend in vacuum, Becozof Vloerkleed, hoogpolig, van imitatiebont, microvezel, pluizig tapijt, loper, antislip, onderkant, wasbaar, 160 x 230 cm, zwart , B09PQW8KPP
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 1 batterij ontbreekt, Homalife 4 inch mini elektrische kettingzaagset, draagbare kettingzaag, elektrisch voor tuinschaar, takkenschaar, houtsnijden, 2 accu's, 2 kettingen, draagbare koffer [Energieklasse A+++], B09QX58ZSX
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07DVXDMBQ
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07L3DKRWP
Lichte gebruikssporen, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGG3YHW
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGD67LC
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, handschoenen, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, handschoenen ontbreken, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, Voetmat wasbaar Biscpro deurmat binnen antislip vuilvangmat deurmat entreetapijt voor huisdeur, binnen en buiten (80 x 120 cm, donkerzwart) , B09NNFGNCS