8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 1 batterij ontbreekt, Homalife 4 inch mini elektrische kettingzaagset, draagbare kettingzaag, elektrisch voor tuinschaar, takkenschaar, houtsnijden, 2 accu's, 2 kettingen, draagbare koffer [Energieklasse A+++], B09QX58ZSX
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, handschoenen, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, handschoenen ontbreken, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98