8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Davaon Pro Ratchet Telescopische takkenschaar.Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 1 batterij ontbreekt, Homalife 4 inch mini elektrische kettingzaagset, draagbare kettingzaag, elektrisch voor tuinschaar, takkenschaar, houtsnijden, 2 accu's, 2 kettingen, draagbare koffer [Energieklasse A+++], B09QX58ZSX
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Ongeopend, beschadigde verpakking, Weed Killer Flame Device Weed Burner without Flame and Gas, Electrically Environmentally Friendly, Lawn Mower Temperature Optional 60°C / 650°C with 2 Nozzles, 1.8m Cable, Yellow (EU Plug), B09D3MFYRP
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, handschoenen, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, VKRVKN Multifunctionele onkruidverdelger, elektrisch, milieuvriendelijk, onkruidbrander, grasmaaier, temperatuur naar keuze 60 °C / 650 °C, met 5 sproeiers, 2 m kabel (EU-stekker)B09SFYLP4D
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, handschoenen ontbreken, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98