8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, ok, Torenventilator, stille, veilige bladloze torenventilator, 90° oscillatie, 10 snelheden, 9 uur timer, staande ventilator met afstandsbediening , B0B1ZNHZFN
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Ongebruikt, getest en werkend, ok, LVYUAN Omvormer 2500 W / 5000 W Tip 12 V 230 V Spanningsomvormer Afstandsbediening LCD 4 USB, B08FTF7GQ3
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, 1 batterij ontbreekt, Homalife 4 inch mini elektrische kettingzaagset, draagbare kettingzaag, elektrisch voor tuinschaar, takkenschaar, houtsnijden, 2 accu's, 2 kettingen, draagbare koffer [Energieklasse A+++], B09QX58ZSX
Ongebruikt, getest en werkend, ok, KUIDAMOS Hand membraanpomp, compact ontwerp vuil water transfer mariene pomp zelfaanzuigende handpomp handmatige lenspomp met antislip handvat voor scheepswerf, B09G2TB14M
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, handschoenen, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, 1 batterij ontbreekt, handschoenen ontbreken, ok, Wzone Elektrische mini-kettingzaag, 10 cm, elektrische kettingzaagset met een accu 24 V, 2 Ah, een oplader, voor het zagen van hout, metaal, plastic, B099MRQV98