Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 200
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 220
Afgelopen
Kavel nr: 
813

Ongebruikt, getest en werkend, SMTAV NDI Camera, 30X Optics zoom, SDI+HDMI+IP Streaming dezelfde tijd output, 1808p@60 Full HD Broadcast en Conferentie PTZ Camera, POE ondersteund , B09LD2P248

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
817

Ongebruikt, ok, NexiGo StreamCam N930E met software, 1080P webcam met ringlicht en privacyhoes, Auto-focus, Plug and Play, Webcamera , B08J896MYT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
818

Ongebruikt, ok, NexiGo StreamCam N930E met software, 1080P webcam met ringlicht en privacyhoes, Auto-focus, Plug and Play, Webcamera , B08J896MYT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
819

Ongebruikt, ok, NexiGo StreamCam N930E met software, 1080P webcam met ringlicht en privacyhoes, Auto-focus, Plug and Play, Webcamera , B08J896MYT

Startbod: 
€ 150
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 150
Afgelopen
Kavel nr: 
834

Ongebruikt, getest en werkend, SMTAV PTZ video-conferentiecamera, 20-voudige optische + 16-voudige digitale zoom, high-speed PTZ, 3G-DI + HDMI-uitgang, ondersteunt H.265 (IC 6227) , B085L8PJ9N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
841

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
842

Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
875

Ongebruikt, getest en werkend, blijft soms hangen bij naar boven sturen maar herneemt onmiddellijk na kleine aanraking, Feiyu Pocket 2 [Official] Action Cameras with 3-Axis Mobile Phone Gimbal Stabilizer 4K Video 130° View WDR All-Metal Housing External Microphone Beauty Effect for YouTube TikTok Video Vlog , B098BDMFN3

Startbod: 
€ 75
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 145
Afgelopen
Kavel nr: 
891

Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L

Startbod: 
€ 75
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 135
Afgelopen
Kavel nr: 
892

Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
951

Ongebruikt, ok, NiSi 112 mm circulaire NC ND1000 voor Nikon Z 14-24 mm f2.8 S , B08LD1LBTH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
961

Ongebruikt, getest en werkend, ThiEYE Carbox6 Dash Cam 1080P FHD Car Camera 170° Wide Angle Car Camera Ultra Night Vision Mini Dash Cam with G-Sensor, Loop Recording and Parking Monitoring , B09Z6SY5RL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
962

Ongebruikt, getest en werkend, ThiEYE Carbox6 Dash Cam 1080P FHD Car Camera 170° Wide Angle Car Camera Ultra Night Vision Mini Dash Cam with G-Sensor, Loop Recording and Parking Monitoring , B09Z6SY5RL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
966

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 38
Afgelopen
Kavel nr: 
967

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
968

Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
969

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
979

Ongebruikt, ok, 4K digitale camera autofocus 48MP met 32GB SD-kaart 16x digitale zoom compacte camera, B0BJJZL6KH

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
980

Lichte gebruikssporen, ok, 4K digitale camera autofocus 48MP met 32GB SD-kaart 16x digitale zoom compacte camera, B0BJJZL6KH

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
988

Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
1071

Ongebruikt, zwarte behuizing ontbreekt, ok, Linghuang Accessoire Kit voor GoPro Hero 8 + Screenprotector van Gehard Glas + Siliconen Case + Opbergtas + Anticondens Kit + Filterlenzen

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1109

Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1110

Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1111

Ongeopend in seal, USB3.1 HDMI Video Capture Card, 4K 60FPS HD Game Recorder Cam Link met HDMI Passthrough Live Streaming Recording Werk met Xbox PS5 PS4 Swtich , B09WCX26FY

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1112

Ongeopend in seal, USB3.1 HDMI Video Capture Card, 4K 60FPS HD Game Recorder Cam Link met HDMI Passthrough Live Streaming Recording Werk met Xbox PS5 PS4 Swtich , B09WCX26FY

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1114

Ongebruikt, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1115

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1116

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1117

Gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1118

Intensieve ebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1181

Ongebruikt, ok, NexiGo Zoom gecertificeerde 4K Zoomable webcam met afstandsbediening en softwarecontrole, Sony Starvis Sensor, 5X digitale zoom, N950P Pro webcamera met dubbele stereo microfoons , B097BQS4H2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1182

Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1183

Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ0

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1184

Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1185

Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ2

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1186

Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ3

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1187

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1188

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1189

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1190

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

Pagina's