8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, SMTAV NDI Camera, 30X Optics zoom, SDI+HDMI+IP Streaming dezelfde tijd output, 1808p@60 Full HD Broadcast en Conferentie PTZ Camera, POE ondersteund , B09LD2P248
Ongebruikt, ok, NexiGo StreamCam N930E met software, 1080P webcam met ringlicht en privacyhoes, Auto-focus, Plug and Play, Webcamera , B08J896MYT
Ongebruikt, ok, NexiGo StreamCam N930E met software, 1080P webcam met ringlicht en privacyhoes, Auto-focus, Plug and Play, Webcamera , B08J896MYT
Ongebruikt, ok, NexiGo StreamCam N930E met software, 1080P webcam met ringlicht en privacyhoes, Auto-focus, Plug and Play, Webcamera , B08J896MYT
Ongebruikt, getest en werkend, SMTAV PTZ video-conferentiecamera, 20-voudige optische + 16-voudige digitale zoom, high-speed PTZ, 3G-DI + HDMI-uitgang, ondersteunt H.265 (IC 6227) , B085L8PJ9N
Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN
Ongebruikt, getest en werkend, FeiyuTech WG2X Gimbal Draagbare stabilisator voor GoPro Hero 8/7/6/5/4/3 actiecamera voor ski/fiets/helm/automontage , B086YHRFJN
Ongebruikt, getest en werkend, blijft soms hangen bij naar boven sturen maar herneemt onmiddellijk na kleine aanraking, Feiyu Pocket 2 [Official] Action Cameras with 3-Axis Mobile Phone Gimbal Stabilizer 4K Video 130° View WDR All-Metal Housing External Microphone Beauty Effect for YouTube TikTok Video Vlog , B098BDMFN3
Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L
Ongebruikt, getest en werkend, 8 mm & Super 8 rollen naar digitale film maker, film Scanner, B08T1TJQ2L
Ongebruikt, ok, NiSi 112 mm circulaire NC ND1000 voor Nikon Z 14-24 mm f2.8 S , B08LD1LBTH
Ongebruikt, getest en werkend, ThiEYE Carbox6 Dash Cam 1080P FHD Car Camera 170° Wide Angle Car Camera Ultra Night Vision Mini Dash Cam with G-Sensor, Loop Recording and Parking Monitoring , B09Z6SY5RL
Ongebruikt, getest en werkend, ThiEYE Carbox6 Dash Cam 1080P FHD Car Camera 170° Wide Angle Car Camera Ultra Night Vision Mini Dash Cam with G-Sensor, Loop Recording and Parking Monitoring , B09Z6SY5RL
Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, ok, 4K digitale camera autofocus 48MP met 32GB SD-kaart 16x digitale zoom compacte camera, B0BJJZL6KH
Lichte gebruikssporen, ok, 4K digitale camera autofocus 48MP met 32GB SD-kaart 16x digitale zoom compacte camera, B0BJJZL6KH
Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B
Ongebruikt, zwarte behuizing ontbreekt, ok, Linghuang Accessoire Kit voor GoPro Hero 8 + Screenprotector van Gehard Glas + Siliconen Case + Opbergtas + Anticondens Kit + Filterlenzen
Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK
Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK
Ongeopend in seal, USB3.1 HDMI Video Capture Card, 4K 60FPS HD Game Recorder Cam Link met HDMI Passthrough Live Streaming Recording Werk met Xbox PS5 PS4 Swtich , B09WCX26FY
Ongeopend in seal, USB3.1 HDMI Video Capture Card, 4K 60FPS HD Game Recorder Cam Link met HDMI Passthrough Live Streaming Recording Werk met Xbox PS5 PS4 Swtich , B09WCX26FY
Ongebruikt, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Intensieve ebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ
Ongebruikt, ok, NexiGo Zoom gecertificeerde 4K Zoomable webcam met afstandsbediening en softwarecontrole, Sony Starvis Sensor, 5X digitale zoom, N950P Pro webcamera met dubbele stereo microfoons , B097BQS4H2
Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1
Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ0
Ongebruikt, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ1
Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ2
Minieme gebruikssporen, ok, NexiGo N940P 2K Zoomable Webcam with Remote and Software Controls
Sony Starvis Sensor
1080P@ 60FPS
3X Zoom in
Dual Stereo Microphone , zwart B0915WSZZ3
Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C
Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C
Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C
Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C