Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal snijmachine 300 mm x 250 mm , B0B49KB78F
Ongebruikt, ok, YZSS Papiersnijder A4 B5 hefboomsnijder papiersnijder van metaal, houten basis, snijmachine 300 mm x 250 mm , B09TF5XBGY
Ongebruikt, getest en werkend, lichte wrijvingsschade zijkant, Bonsaii Papierversnipperaar, papierversnipperaar met 30 minuten looptijd, 14 vellen papierversnipperaar met anti-papieropslagsysteem, stille papierversnipperaar voor thuiskantoor, met 18 liter prullenbak (C169-B) B0895LQ4L8
Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiele werkplek compact stand ergonomisch met 4 zwenkwielen, beweegbaar & in hoogte verstelbaar , B079HVRFFC
Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0
Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM1
Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiel sta-bureau, in hoogte verstelbaar laptop sta-bureau met wielen, thuis kantoor, draagbaar, verrijdbaar workstation voor staan en zitten , B074TBLMHJ
Ongebruikt, ok, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM
Lichte gebruikssporen, ok, zonder bindringen, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine ; B07Q2NFSPM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bonsaii 12 vellen micro-cut (P-4) papiervernietiger, zeer veilige deeltjesversnipperaar, voor papier en plastic kaarten, 20 liter prullenbak voor kleine kantoren en thuiskantoor (C221-B), B086635PMS
Ongebruikt, ok, BONTEC Dubbele Monitorstandaard voor 13-27Inch Schermen, Ergonomische Dubbele Monitorsteunsteunen voor Bureaus, in Hoogte Verstelbare Dubbele Monitorarm Arm Beugel Kantelbaar 90° , VESA 75/100 Wit , B09Q8TG4ZB
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW6
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard Space grijs , B01F01DRW7
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaardZilver , B000OOYECC
Ongebruikt, ok, Rain Design mStand standaard voor MacBook - MacBook Pro - laptopstandaard ROSEGOLD
Ongeopend, licht gedeukte doos, WORLDLIFT Dubbele monitorstandaard - verticale stapelmonitor bureausteun voor twee schermen tot 32 inch hoogte verstelbare schermsteunen met draaibare, kantel-, draai-, C-klem- en doorvoerbasiss, zwart , B08Z79264Q
Ongebruikt, doos licht beschadigd onderaan , rest in seal, OfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stifOfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stiften
Ongebruikt, beschadigde verpakking, OfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stifOfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stiften , B07H2LX674
Ongebruikt, volledig, ok, Ohuhu 100-kleurige Alcohol marker, dubbele punten permanente markeringen voor kinderen, Markeerstift Sketch Markers voor het tekenen van volwassen kleuren, markers op basis van Alcohol, B07JGQ62HL
Ongebruikt, volledig, ok, Ohuhu Markers Dual Brush Pen, Set van 72 Brush Pen (Fine Bullet Tip & Brush Tip), Makkelijk te blenden, voor schetsen, kleuren, kalligrafie, tekenen en illustratie Markers, B08VR9JBRS
Ongebruikt, 2 stiften ontbreken, Posca PC-1M markeerstift geassorteerde kleur extra fijne verpakking verf marker pennen 1 mm bullet tip penpunt schrijft op elk oppervlak glas metaal hout plastic stof (1 van elke kleur extra fijn - 15 pennen), B00MWTBT20