Zowel ingebrachte goederen als gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt in originele verpakking, engelse stekker met adaptor, 5055322520281 , BTW op marge
Ongebruikt, Grootste tafel diam 40cm, H 50 met kleine beschadiging rand + tafeltje diam 34cm H40cm ,ean 8718226908261, metaal + Hout
Ongebruikt, Zwart metaal + wit hout , Kleinste blad heeft minieme schade zijkant, grootste :diam 50cm, H 40, kleinste diam 40cm H37cm
Ongebruikt, beschadiging rand blad , paulownienhout, wit grijs, 71 x 35 x 25 cm
Sporen van eenmalig gebruik , getest en werkend
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, zak ontbreekt
Ongebruikt, inclusief wielen, krak bovenaan in plastiek (geen effect op werking)
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, 400W motor, Hepa filter
Getest en werkend, Dweilen en stofzuigen in 1, gebruikssporen, BTW op marge
Getest en wekker, slechts 1 lader aanwezig, gebruikssporen , BTW op marge
Getest en werkend, incl 1 stofzak; Gebruikt, BTW op marge
Getest en werkend , minieme gebruikssporen, BTW op marge