Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
ongebruikt, met metalen bandje, diverse functies, colour display
2x kleurboek (1x lion king / 1x meisjes) / 6x krijtjesset + 2x kleurpotloden 51x aquarelle + 1x 50stuks)
longfield darts , 4 sets 2x 21gr + 22gr + 23gr ongeopend, nickelsilver in dartbox,
adaptor defect ? ; ongebruikt, incl 4 sets darts en tips
12 items, 3x planes kwartet, speciale dobbelstenen, IQ test , speelkaarten ,
6x funky jewels + 5x mazaiek make your own badge, ongeopend
oa verf, papierrollen, magnetische strips, aquarelstiften, .
oa 11x fundough 4gr + 3 hobby schaar + 2x kleine schaar + breiset + sets knutselen