Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
2x 4 uitskeekvorm plastic + 1 set Stadtler cookie cutter
Ongeopend, Hoge kwaliteit Kunstkerstboom Forever Green Premium, Hoogte 150cm , diam 92cm , incl 198 LED , met metalen voet in handige opbergdoos,met ingebouwde dimmer, warm wit geen modellering nodig, adviesprijs 199
ongeopend, Hoge kwaliteit Kunstkerstboom Forever Green Premium, Hoogte 180cm , diam 111cm , incl 292 LED , met metalen voet in handige opbergdoos,incl dimmer, warm wit, geen modellering nodig,adviesprijs 235
lichte gebruikssporen, volledige set, 1 lamp met defecte LEDs
getest en werkend, drukt soms strepen af op 1 zijde, onderhoud ?, stof + partij A3 papier met beschadigde omverpakking/stof
plm 771 stuks, zie lijst, slechts enkele foto's