Liquidatie Stockgoederen

Veiling nr: 
1574

Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!

Kijkdag(en)
Geen kijkdag(en)
Afhaaldag(en)
Geen afhaaldag(en)
Startdatum: 
16/09/2019 - 17:00
Einddatum: 
02/10/2019 - 19:00
Aantal kavels: 
496 kavels
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
801

blikgooi werpspel + grote mikado + Frisbees + werkspel

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
802

brummbrumm, elephantgrab, tribits + puzzel ,ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
803

4x heychain + 10x mini puzzle, ongeopend

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
804

2x kleurboek (1x lion king / 1x meisjes) / 6x krijtjesset + 2x kleurpotloden 51x aquarelle + 1x 50stuks)

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
805

longfield darts , 4 sets 2x 21gr + 22gr + 23gr ongeopend, nickelsilver in dartbox,

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
806

adaptor defect ? ; ongebruikt, incl 4 sets darts en tips

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
807

12 items, 3x planes kwartet, speciale dobbelstenen, IQ test , speelkaarten , …

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
808

oa auto met aanhangwagen, helicopters en bussen, ongeopend

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
809

oa auto met aanhangwagen, helicopters en bussen, ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
810

6x funky jewels + 5x mazaiek make your own badge, ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
811

oa verf, papierrollen, magnetische strips, aquarelstiften, ….

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
812

oa verf, papierrollen, magnetische strips, aquarelstiften, ….

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
813

oa 11x fundough 4gr + 3 hobby schaar + 2x kleine schaar + breiset + sets knutselen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
814

countryside monty the mouse

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
815
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
816

ongebruikt, meerdere kleine items

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
817

ongebruikt, meerdere kleine items

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
818

ongeopend; 5 verpakkingen van 100 stuks

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
820

pllm 34 items, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
821

1x frozen gustav + 1x globe

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
822
Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
823

small 1x Pink 1x Groen

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
824

small 1x Pink 1x Groen

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
825

small 1x Pink 1x Groen

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
826

1x XL , 3x Paars + 1x groen + 1x oldpink

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
827

L-XL , 1x Blauw + 1x Zwart, ongebruikt

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
828

L-XL , 1x Blauw + 1x Zwart, ongebruikt

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
829

L-XL , 1x Blauw + 1x Zwart, ongebruikt

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
830

1x set zoals 829 + donkerblauwe dikke jacket L S'West met wollen voering

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
831

ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
832

ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
833

ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
834

ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
835

ongeopend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
836

ongeopend

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
837

100% polyester , 125x150xm moelleux, ongeopend

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
838

fuchsia, 70x130cm , 100% puur superieur katoen 420gr/m²

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
839

polyester incl 12 ringen, 180x180cm

Pagina's