Liquidatie Stockgoederen

1574

Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!

Aantal kavels:
496 kavels
Kijkdag(en):
Afhaaldag(en):
Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
401

ongeopend

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
402

ongeopend, zwart

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
403

ongeopend, buitenafmetingen: 780 x 500 mm; bekkengrootte: 332, 5 x 450 x 190 mm handmatige stopper; mandventiel, Afdruipvlak met afvoer; uitsparing: 760 x 480 mm;

Startbod:
€ 50
€ 120
Kavel nr:
404

LF457CA60, ongebruikt, demo-model enkel gmeonteerd, nooit gedraaid, nieuwprijs 1589€

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
405
ongeopend
Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
406
ongeopend
Startbod:
€ 20
€ 36
Kavel nr:
407
ongeopend, Limited edition vintage design
Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
408
ICM3594, ongebruikt
Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
409
ICM3594, ongebruikt, beschadigde doos
Startbod:
€ 25
€ 40
Kavel nr:
410
getest en werkend, lichte gebruikssporen
Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
411
getest en werkend, gebruikssporen
Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
412
model 2228 , ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, engelse stekker met bijgevoegde adapter
Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
413
Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
414
ongebruikt
Startbod:
€ 10
€ 42
Kavel nr:
415
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
416
DB60006CB, ongebruikt
Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
417
ongebruikt
Startbod:
€ 10
€ 49
Kavel nr:
418
ongebruikt, engelse stekker met gratis adapter
Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
419
BEL0737, blauw, ongebruikt
Startbod:
€ 20
€ 40
Kavel nr:
420
BEL0737, blauw, ongebruikt
Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
421
ongeopend
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
422
ongebruikt, toaster / Koffiedoorloop
Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
423
Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
424
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, toaster / Koffiedoorloop
Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
425
ongeopend, HG-6001
Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:
426
ongebruikt
Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
427
koffiemachine voor 1-6 tassen, met maalder, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
428
ongebruikt, professional series
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
429
ongeopend
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
430
ongeopend
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
431
ongeopend
Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
432
ongeopend
Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
433
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, ongebruikt, slot deurtje beschadigd, getest en werkend
Startbod:
€ 10
€ 26
Kavel nr:
434
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, lichte gebruikssporen, swingend in sterkte, getest en werkend
Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
435